איזה מצבר כדאי לקנות?

איזה מצבר כדאי לקנות?

איזה מצבר כדאי לקנות?

כל בעל רכב מוצא את עצמו אחת לשנתיים או שלוש מתלבט איזה מצבר כדאי לו לקנות. כן, המצבר נגמר בגלל שאינו נוטה להאריך ימים והוא מתבלה במהלך השימוש שלו. ולנו אין ברירה כי אם לרכוש שוב ושוב מצבר לרכב. אז מה באמת חשוב לדעת לפני שיוצאים לקנות מצבר?

איך לבחור את המצבר המתאים לרכב?

  • האיכות – מצבר הוא מוצר בעל חשיבות רבה לרכב ולהתנעה. ולכן חשוב מאוד לבחור מוצר איכותי. מוצר שעתיד להחזיק מעמד זמן רב ככל האפשר ולשרת אתכם נאמנה.
  • החברה – יש מצברים שאין עליהם שם או לוגו מוכר. לעומת מצברים אשר חברות ידועות שם חתומות עליהן. כמובן שיש לחברה מה לומר על המוצרים שלה. ואם אתם רוצים להיות בטוחים שאתם רוכשים מוצר שיעשה את העבודה כדאי לבחור מוצר של חברה מוכרת שהייתם מרוצים ממנה בעבר. נכון, זה מתבטא גם במחיר. אבל מצדיק את עצמו בשטח.
  • האחריות – האם יש למצבר אחריות? גם בעניין סעיף זה יש לשים לב לכך שמוצר עם אחריות יהיה יקר יותר ממוצר ללא אחריות. וגם בעניין זה שווה לשלם מחיר יקר יותר בגין האחריות. וכל זאת בתקווה שלא תצטרכו לממש את האחריות… מוצר שיש עליו אחריות לתקופה מסוימת יהיה מוצר איכותי ואמין יותר ותוכלו לעשות בו שימוש לאורך זמן ארוך יותר.
  • התאמה לכלי הרכב – חשוב מאוד לזכור כי המצבר חייב להיות מתאים לכלי הרכב שלכם. בהתאם לגודל הרכב ולדגם יש לבחור את המצבר המתאים מבחינת יחידות האמפר.
  • התייעצו עם איש מקצוע – נכון להתייעץ עם איש מקצוע ולקבל ממנו חוות דעת מקצועית באשר למצבר הנכון והמתאים לכלי הרכב שלכם. מתוך היכרות מעמיקה עם התחום יוכל איש מקצוע לתת עצה טובה ולהמליץ על מוצר כדאי שיש לו סיכוי לשרת אתכם לאורך זמן.

תחזוקה נכונה

רכשתם את המצבר? הוא הותקן ברכבכם? כעת עליכם לזכור ולדעת כי התחזוקה של המצבר והשימוש שלכם בכלי הרכב משפיע על אורך החיים שלו. בקשו הנחיות וטפלו במצבר כנדרש. כך תוכלו ליהנות ממנו לאורך זמן ארוך יותר.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה