7 יתרונות של פרקט למינציה מול פרקט עץ אמיתי

7 יתרונות של פרקט למינציה מול פרקט עץ אמיתי

7 יתרונות של פרקט למינציה מול פרקט עץ אמיתי
  1. יפה יותר

אין ספק כי כאשר אנו בוחרים משהו לבית שלנו ולא משנה מה זה אנו חייבים להבטיח כי אותו משהו יהיה היפה ביותר שיש. ככל שנבחר משהו יותר יפה כך נחיה בצורה יותר טובה, על כן אתם צריכים להבין כי פרקט למינציה הוא הרבה יותר יפה בשילוב של פנל פולימר מאשר פרקט רגיל ועל כך אתם צריכים לחשוב.

  • משתלם יותר מבחינה כלכלית

אך יופי הוא לא הדבר היחיד שחשוב ויש לומר גם כי פרקט למינציה של דקולוקס הוא הרבה יותר משתלם מבחינה כלכלית מאשר פרקט עץ אמיתי וזהו גם כן יתרון שאתם צריכים לקחת בחשבון.

  • שונה מהנורמה

כיום יש הרבה אנשים אשר שמים פרקט עץ אמיתי בבית ולכן בחירה בו היא בחירה במוכר ובידוע. אם אתם רוצים להיות שונים ומיוחדים אין ספק כי בחירה בפרקט למינציה היא הרבה יותר נועזת ומיוחדת.

  • קל יותר לניקוי

אי אפשר להתעלם מכך כי פרקט למינציה היא קל הרבה יותר לניקוי וזה יתרון גדול מכיוון שבאקלים הישראלי אנו צריכים לנקות את הבית באופן שבועי ולעתים אף יומי וזהו משהו שאנו חייבים לקחת בחשבון כאשר אנו מתלבטים איזה פרקט הכי כדאי לנו לקנות.

  • דורש תחזוקה פשוטה יותר

עליכם לדעת כי פרקט למינציה דורש תחזוקה הרבה יותר קלה מאשר פרקט של עץ אמיתי ולא רק זאת אלא שהוא הרבה פחות רגיש לליקויים ופגמים אשר נגרמים עקב בלאי או עקב הליכה עליו וזוהי סיבה נוספת מדוע כדאי לקנות פרקט זה.

  • התקנה פשוטה יותר

עליכם לדעת כי לרוב פרקט למינציה יהיה קל הרבה להתקנה וזהו גם כן משהו שאי אפשר להתעלם ממנו ומשהו שאנו חייבים לתת עליו את הדעת כאשר אנחנו מתלבטים בין שני הפרקטים.

  • מגוון רחב יותר של סגנונות

יש המון סגנונות שונים של פרקטים אשר אנו יכולים לשים בבית שלנו וכך כל אחד יכול למצוא משהו שימצא חן בעיניו ואשר ישרת אותו בצורה הטובה ביותר שיש ועל כך אתם צריכים לתת את הדעת.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה