7 משחקי לגו שווים לבנות

7 משחקי לגו שווים לבנות

7 משחקי לגו שווים לבנות

משחקי לגו לבנות או לבנים, נועדו בעיקר כדי לשפר בקרב תינוקות ופעוטות את היכולות המוטוריות, כמו גם את היכולת לתפוס צורה ולהרכיב דברים יחדיו. כיום, חברות הצעצועים משווקות לגו עבור בנים ובנות כאחד. עם זאת, עדיין ישנם משחקים שימשכו יותר את הילדה מאשר את הילד. אז אילו משחקי לגו ישנם לבנות? הנה רשימה של 7 משחקים שניתן למצוא גם באתר אן דן דינו:

לגו קוביות – מי מאיתנו לא מכיר את קוביות הלגו הנפלאות אשר זמינות לשימוש בכל גן ילדים. באמצעות לגו קובייה קלאסי בו קוביות עץ שניתן לערום אחת על השנייה: הילדה לומדת להבחין בין צורות, תוך פיתוח יכולות מוטוריות ותפיסה צורנית.

ערכת לגו בסיסית – לגו הוא בעצם משחק הרכבה בו אלמנטים מפלסטיק בצורות שונות. הלגו שעשויי חומר בטוח לילדים, מאפשר יצירת דמויות מקוביות, יצירת מבנים או כל חפץ תוך שימוש ביכולות מוטוריות ובדמיון. בכך ילדתכם תכיר את המשחק ותדע להבדיל בין צורות וצבעים בקלות.

מטבח עם כלים גדולים להרכבה – זה נכון, מקומה של האישה (או של הילדה)  בהחלט אינו במטבח! לכן חשוב לא להעביר מסרים כאלה לילדים שלכם. עם זאת, לעיתים הילדה הקטנה תרצה לחקות את הוריה ולפעול בתוך מטבח מאובזר. לכן הרכבה של מטבח, תוך משחק עם חלקים שונים: תסייע מאד להתפתחות מוטורית וגם להתפתחות עולם דמיוני בראשה של הילדה.

בית בובות – בית בובות שיש להרכיב ולאחר מכן לשחק בו, יפתח את עולם הדמיון גם בקרב בנים וגם בקרב בנות. משחק עם הדמויות השונות בבית הבובות, הרכבת כלים, סידור חדרים ושאר פעולות שנעשות בבית הקטן –  יפתח מאד את הדמיון של הילדה שתיצור עולם חדש ומופלא שכל כולו שייך לה.

פליי מוביל – לגו של פליי מוביל, מתאים לילדות קצת יותר גדולות, מגיל 4 ומעלה) והוא כולל בתוכו עולם שלם של צורות, דמויות, כלים, מכוניות ושאר חפצים. באמצעות מותג פליימוביל המוכר, יכולה ילדתכם להתעסק בבניית עולם בכל קונספט, החל מבניית ערים שלמות עד לבניית חווה או בית המכיל משפחה שלמה.

לגו "כיף בפארק" – חברת Lego המיתולוגית מספקת מגוון רחב של סוגי לגו בעוד שמי שיבחר לילדתו את לגו "כיף בפארק" יכול לאפשר לה ליצור עולם שם מלא דמויות, צבעים, חלקים שונים ושאר אלמנטים שמסייעים לפתח את הדמיון במידה רבה.

השחלת צורות – אם אתם רוצים לפתח יכולות של ילדה בת שנה, תוכלו לבחור עבורה משחקי לגו בו יש להשחיל תורות שונות. בכך הילדה תשמש במוטוריקה עדינה, תחדד יכולות, תלמד על צבעים וצורות.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה