מה זה בדיוק תקשור?

מה זה בדיוק תקשור?

מה זה בדיוק תקשור

אתם נמצאים בעבודה קבועה כבר כמעט עשר שנים, אך בשנים האחרונות אתם מרגישים פחות אנרגטיים וחיוניים כאשר אתם נמצאים במשרד. ההתלהבות וההתרגשות שהייתה בהתחלה כאילו חלפה לה, וכעת אתם מגיעים בכל יום לעבודה "כי חייב".

ההרגשה הזו מלווה אתכם במהלך כל השעות בהן אתם שוהים בעבודה, ולכן היא משפיעה עליכם לרעה מבחינת כל ההיבטים. מכיוון שאתם מרגישים לא שלמים ומרוצים ממקום העבודה בו אתם מבלים את רוב שעות היום – ההרגשה השלילית הזו מלווה אתכם לכל מקום, אם במהלך שעות הפנאי בערב, סופי השבוע עם המשפחה והחברים ובכלל באופן כללי התחושה שלכם לא טובה.

מכיוון שההרגשה הזו מלווה אתכם כבר זמן רב במשך רוב הימים, באופן טבעי אתם הופכים להיות יותר פסימיים, חסרי סבלנות, כועסים וממורמרים כך שכל הרגשות האלו מושלכים גם על חיי היומיום שלכם וכל הסובבים אתכם.

כיצד תקשור יכול לשנות לנו את החיים

לפני שאתם ממהרים להתפטר מהעבודה, חשוב להבין קודם כל מדוע אתם מרגישים כך. האם מצב זה והרגשות האלו אכן נובעים ממקום העבודה או מגורמים אחרים?

הדרך האידיאלית ביותר להבין את המצב ולתקן אותו היא באמצעות נפלאות התקשור. התקשור הוא דרך טיפול טבעית המעניקה לאדם התבוננות פנימית אל תוך עצמו, וכך הכרה והבנה על כל אותם דברים ומעצורים הגורמים לו לתחושות והרגשות שליליות בחיים.

על מנת שדרך הטיפול תהיה מוצלחת, חשוב לבחור את המטפל המוסמך והמקצועי בתחום התקשור שיוכל לסייע בפתרון הבעיות הממשיות שקיימות לכל אדם בחייו.

באיזה תחומים תקשור יכול לעזור

חשוב להבין כי תקשור לא עוסק בכל אותם דברים שאינם אמיתיים כמו כישופים, אמונות תפלות, חיזוי העתיד המדויק ועוד. התקשור איננו ציווי אלא דרך לקבל מידע אמין ומועיל לשיפור דרך החיים. רק האדם שמקבל את העצות לדרך חיים איכותית יותר בעזרת התקשור, יכול להחליט האם לבחור ללכת בדרך הזו.

התקשור מומלץ ומועיל במיוחד במגוון תחומי החיים שכל אחד מאתנו עובר כמו זוגיות, ילדים, משפחה, בריאות, לימודים, פרנסה ועוד. התשובות נמצאות אצלך – המתקשר מסייע לך ללמוד ולהכיר אותן.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה