עקרונות מנהיגות אג'ילית

עקרונות מנהיגות אג'ילית

עקרונות מנהיגות אג'ילית

מה זה מנהיגות אג'ילית וכיצד היא מתאימה עצמה אל העידן הטכנולוגיה והחדש? אם אתם מנהלים עסקים וארגונים מכל סוג – חשוב שתדעו כי ישנן עקרונות חדשים ואפקטיביים בניהול, שכל אחד צריך להכיר.

מה צריך לדעת על מנהיגות אג'ילית?

בכל הנוגע אל שיטת ניהול פרוייקטים אג'ילי, מדובר באחד העקרונות שהפכו לחשובים ונכונים הוא ניהול באמצעות עקרונות האג'ייל המקנה יכולת לחבור יחדיו למטרות משותפות. השיטה מאפשרת את הדרך ליצור תקשורת מתקדמת, ליהנות משקיפות במהלך העבודה ולדאוג לביצועים טובים יותר.

בעת התהליך, איכות העבודה המוצרים והשירות משתפרים פלאים! בעוד שמנהיגות אג'ילית טומנת בתוכה את המילה Agile שמשמעותה: ניהול מוצר בצורה נכונה יותר.

על מה מתבסס העיקרון?

עקרון זה, אשר מבוסס על תהליך ניהול אפקטיבי יותר של ארגונים ואנשים, מהווה אתגר בו המנהלים בארגון מקבלים את הידע שיוביל אותם ליצור סביבת עבודה איכותית יותר, יעילה ואפקטיבית הרבה יותר. בכך אפשר לשפר ביצועים בארגון, להוביל פרוייקטים להצלחה, לעמוד ביעדים ובזמנים ובכלל: לשפר את סביבת העבודה כך שהיא תהיה מועילה לכולם.

כיצד זה עובד?

חברות מקצועיות אשר עוסקות ביישום השיטה, הן כאלה שעוזרות למנהלים להכיר תרבות ארגונית מתקדמת אשר מובילה לביצועים מעולים וטובים יותר. השיטה דוגלת בעקרונות כמו: שיפור איכות שירות, תקשורת טובה יותר, יצירת פוקוס על מטרות ויעדים, שימוש בטכנולוגיה למען הארגון, ביצועים טובים יותר ובכך השגת יעדים של ארגונים, עסקים וחברות.

מי יכול להטמיע את השיטה בארגון?

חברות מקצועיות בייעוץ ארגוני ומתן סדנאות למנהלים כמו גלובל ליד פרו, מאפשרות הטמעת עקרונות השיטה במגוון ארגונים וחברות בהם דרוש שיפור תהליכים כמו גם התמודדות טובה יותר עם עובדים ועמיתים.

באמצעות הטמעת השיטה: רבים יכולים להגשים מטרות וליהנות מארגון איכותי יותר. בכך רבים מבצעים שיפור ניכר במהלך העבודה, מקדמים תהליכים ויוצרים מערכת איכותית יעילה ונוחה תוך יצירת סביבת עבודה פרודוקטיבית ואפקטיבית.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה