כל הדברים שלא ידעתם על קורקינט

כל הדברים שלא ידעתם על קורקינט

קורקינט

הקורקינט הוא כלי תחבורה נפוץ מאוד. אנחנו רואים אותו רבות הן בגרסה הידנית שלו והן בגרסה החשמלית. אך לא כולם מכירים את הקורקינט מקרוב והם לא באמת מבינים למה הוא כל כך מיוחד ומה טוב בו. אז בדיוק לשם כך אנחנו כאן. נספר לכם מעט על אודות הקורקינט ועל היתרונות שלו.

קורקינט – קווים לדמותו

הקורקינט הוא כלי פשוט יחסית עם קווים מאוד מינימליים. אך דווקא הודות לגודל שלו ולמשקל הקל שלו ניתן ליהנות ממנו ומשלל היתרונות שלו. האפשרות לרכב על גבי הקורקינט מבטיחה רכיבה קלה ומהירה. כך שבקלות רבה ניתן להגיע מכל מקום ואל כל מקום בלי בעיות.

  • עוקף פקקים – הקורקינט הוא כלי רכב שאין לו סיכוי להיקלע לפקקים. הוא יכול תמיד לעקוף את כולם, בין ברכיבה על גבי המדרכה ובין בצדי הכביש. באופן כזה הוא מצליח להגיע במהירות לכל מקום.
  • כלי רכב ירוק – הקורקינט הינו כלי רכב ירוק. הוא לא זקוק לדלק ועל כן הוא גם לא פולט מזהמים לאוויר. הרווח הוא כלי רכב ששומר על איכות הסביבה, רוצים גם? כנסו לחנות קורקינטים ווילטק.
  • כלי רכב לא יקר – אז נכון שלא מדובר בכלי רכב של ממש. אך ביחס לאופניים או כלי רכב אחר, מדובר בכלי שהוא ממש לא יקר. כל אחד יכול להרשות לעצמו לרכוש קורקינט וליהנות מכל היתרונות שלו.
  • כלי רכב עם תחזוקה זולה  – גם התחזוקה של הקורקינט הינה תחזוקה ממש לא יקרה. אין צורך בדלק ולא צריך להשקיע בטסטים וכדומה. הקורקינט ימלא את תפקידו נאמנה רק הודות לטעינה חשמלית למשך כמה שעות.
  • כלי רכב מתקפל – הקורקינט הינו כלי שניתן לקפל אותו. הרווח בכך הוא שאפשר לצאת לדרך ולשלב גם את הנסיעה בתחבורה הציבורית כאשר הקורקינט יקופל ויונח בתא המטען.
  • כלי רכב שאינו דורש רישיון – למרות שאנחנו מכנים את הקורקינט בשם – כלי רכב ולמרות שניתן למצוא קורקינט הפועל על בנזין, הוא עדיין מוגדר ככזה שאינו מחייב רישיון נהיגה. כך שלמעשה יכול כל נער החל מגיל 14 ליהנות מהרכיבה.

אין ספק כי במקרים רבים מומלץ מאוד לדרך עם קורקינט חשמלי וליהנות משלל היתרונות שלו.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה