תהילים יומי ליום ראשון

תהילים יומי ליום ראשון

תהילים יומי ליום ראשון

ספר תהילים הוא הספר שמלווה כל יהודי באשר הוא. את הספר חיבר דוד מלך ישראל והוא מכיל מאה וחמישים מזמורים. כמו כן מחולק ספר תהילים לשבעה חלקים כנגד ימות השבוע. אנשים רבים מצליחים להשלים כך את אמירת ספר תהלים בכל שבוע, הם אומרים בכל יום את פרקי תהילים של אותו יום, לדוגמה, ביום ראשון קוראים תהילים ליום ראשון וכן הלאה. כך שבשבת הם מסיימים בסיפוק רב את ספר תהילים.

המשמעות של ספר תהילים

כאשר תפתחו גם אתם את ספר התהילים מסתבר כי לא ממש תבינו את המילים ואת פירוש הפסוקים. מדובר על מזמורים שנכתבו בנבואה והם כוללם סודות נעלמים ועניינים עמוקים מאד. אך כאשר אתם פותחים את הספר וקוראים בו אתם מתחברים לבורא עולם ולכל השפע שיש לו לתת לכם.

המילים שמדברות אלי

אדם עובר בחיים שלו מצבים שונים. מחלות, צרות, כאב ועוד. הקושי עלול להיות גדול כל כך, והוא מייחל בכל מאודו לישועה אלוקית. במצב כזה מתאים מאוד לפתוח את ספר התהילים באתר מוקד תהילים ארצי ולקרוא תהילים יומי ליום ראשון. פרקי התהילים עוזרים לכם לפנות אל בורא עולם בבקשה ובתחנונים. וכידוע, אף תפילה לא שבה ריקם. גם הישועה שלכם בוא תבוא.

ההרגשה הטובה והרוגע

מלבד לתועלת שלעיל יש לקראית התהילים תועלת נוספת והיא יצירת הרגשה רוגעת ושלווה. כאשר אדם שם מול עיניו את בוראו ואת רצונו. כאשר אדם אשר נתון בצרה יודע כי יש מישהו שמנהל את העולם והוא זה שקבע את המהלך הזה עבורו, הוא נעשה לרגוע ונינוח יותר הוא שלו ובוטח כי הכול לטובתו. והוא מלא תקווה וציפייה לישועה.

להודות ולהלל

אך ספר תהילים לא מתאים רק לשעת קושי. אין מתאים מספר תהילים להודיה ולהלל לבורא עולם על כל הטוב. אז אם אדם הצליח בעסקיו, זכה להינשא באושר, לחבוק בן או כל הצלחה אחרת, טוב ומתאים לפתוח את ספר התהילים ולקרוא את המזמורים המופיעים בו. כך ניתן לבטא את האושר ולהודות לאלוקים על כל הטוב אשר הרעיף עלינו.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה