הוט נט – כל מה שצריך לדעת

הוט נט – כל מה שצריך לדעת

קרדיט תמונה: crello

קרדיט תמונה: crello

כולנו רוצים לשלם כמה שפחות על השירותים והמוצרים שאנחנו רוכשים. כשאנחנו רוצים לעשות קניות בבית, אנחנו מחפשים את הסופר הכי זול באזור, כשאנחנו רוצים לקנות טלפון חדש אנחנו משווים מחירים דרך אתרים כמו זאפ וכשאנחנו רוצים להשוות חבילות תקשורת – אנחנו נכנסים לאתר זורו שיראה לנו מה הדיל שהכי מתאים לנו והכי משתלם מבחינה כלכלית.

אם השוויתם את מחירי חבילות התקשורת שלכם לאחרונה, סבירות גבוהה שהאפשרות של שירותי האינטרנט של הוט נט קפצה כאחת האופציות המשתלמות ביותר. אם אתם לא ממש מעורים בשוק התקשורת, יכול להיות שלא כל כך הבנתם אם מדובר בחברת בת של הוט, ספקית אינטרנט אחרת לחלוטין או שפשוט לא ידעתם שהוט לא מספקת שירותי טלוויזיה בלבד.

אז מי זו ספקית האינטרנט של הוט ואילו שירותים היא מציעה?

מי את, HOTnet?

הוט-נט היא ספקית אינטרנט ששייכת לחברת הוט מערכות תקשורת בע"מ ולמעשה קיבלה את הרישיון לספק שירותי אינטרנט עוד בשלהי שנת 2010. ספקית האינטרנט של הוט ממתגת את עצמה כספקית האינטרנט האולטרה-מהיר עם העתיד הכי זוהר בעולם התקשורת הישראלי, והחברה מתחייבת לספק ללקוחות שלה חווית גלישה יציבה, חלקה ואיכותית במיוחד.

HOT Net היא למעשה גם ספקית אינטרנט וגם מספקת שירותי תשתית, מה שנותן לכם גמישות – תוכלו להתחבר לשירות האינטרנט של הוט גם באמצעות התשתית שלה וגם באמצעות תשתית של בזק.

איזה שירותים אפשר למצוא בשירות של הוט?

תוכלו למצוא הצעות מפתות במיוחד לשירותי אינטרנט במחירים נמוכים במיוחד.

HOTnet מציעה שירותי אינטרנט במהירויות שונות: 30 מגה בייט, 100 מגה בייט ואפילו שירות אינטרנט מהיר במיוחד של 200 מגה בייט.

בנוסף לשירותי האינטרנט, החבילה שלכם גם תכלול גישה לשירות גלישה בטוחה באינטרנט. השירות יאפשר לכם לחסום אתרים שאתם לא רוצים שהילדים שלכם יגלשו בהם, כמו אתרים המכילים תוכן פורנוגרפי או כל אתר לא חינוכי אחר.

החבילה גם כוללת את שירות הדואר האלקטרוני של הוטנט איתו תקבלו תיבת דואר בנפח של 1 ג’יגה ללא תשלום. שירות האימייל של הוט מסתנכרן מעולה עם מערכות אימייל אחרות כמו Outlook, למשל. בשירות תמצאו ממשק משתמש נוח ופשוט במיוחד באנגלית, עברית או רוסית, שירות אנטי-וירוס שמגן מפני מיילים המכילים וירוסים, שירות אנטי-ספאם ואפילו כונן אישי המאפשר אחסון בנפח של 500MB.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה