5 טיפים לזוגיות טובה

5 טיפים לזוגיות טובה

5  טיפים לזוגיות טובה

מערכות יחסים זוגיות הן כאלה שיש לתחזק, הן דורשות עבודה והשקעה: אך בסופו של יום, כאשר בני הזוג יושבים חבוקים מול הטלוויזיה, יוצאים לטייל יד ביד ותומכים אחד בשני  – הכל הופך למשתלם!

אם אתם נמצאים במערכת יחסים ארוכת טווח, או אם אתם רוצים שהזוגיות שבה אתם נמצאים, תחזיק מעמד לאורך זמן – חשוב שתקבלו כמה טיפים לזוגיות טובה:

בשנים האחרונות, נראה כי מוסד הנישואין כבר אינו חזק כמו פעם, בעוד שרבים מבני הזוג ממהרים 'לפרק את החבילה' לעיתים מבלי לשים לב לתוצאות, או מבלי לנסות לבצע מאמץ נוסף כדי לשמור על זוגיות טובה.

מלבד זאת, עולם טכנולוגי מתקדם, גורם לרבים לאבד עניין בזוגיות, לטמון את הראש במסכים ובכך לפספס את הרגעים בהם הזוגיות הולכת ומתרחקת מהם. אז כיצד משמרים את מערכת היחסים? הנה 5 טיפים טובים שיעזרו לכם לבנות יסודות עמוקים לזוגיות:

שמירה על תקשורת נכונה – חשוב לשמור במערכת הזוגית על תקשורת נכונה, תוך ששיחות טובות יכולות להתקיים בזמן שקשובים ומוותרים על האגו או על הרצון להתנצח.

פינוק בני הזוג במתנות קטנות  – כדי לשמור קשר זוגי רומנטי, אפשר לפנק אחד את השני במתנות קטנות. מתנות כאלה לא חייבות להיות יקרות או גדולות, בעוד שכוס קפה למיטה, עציץ פורח, או זר פרחים ביום שישי: יכולים להיות מעולים כדי לפנק את בני הזוג ולשמור על זוגיות בריאה.

שמירה על יחסים אינטימיים – זה נכון, בחיי היום יום לא תמיד קל לשמור על יחסי אישות ופעילות מינית. ובכל זאת יש לפעול כדי לשמור על התשוקה באמצעות גיוון במיטה ומשחק מקדים.

צאו לבלות – רצוי לצאת לבלות במהלך השבוע. בחרו יום בשבוע שמתאים לשניכם, תוך שאתם בוחרים בילוי שונה בכל יום.

ייעוץ זוגי – בחרו ייעוץ זוגי או סדנא זוגית אם הקשר שלכם הופך לשגרתי, משעצם ואפילו מעיק. ייעוץ נכון מאנשי מקצוע שיכולים לסייע לכם להחזיר את הקשר אל "דרך המלך" – יתרום מאד למערכת היחסים שלכם. לכן רצוי לבחור מטפלים זוגיים טובים. בכך אפשר לשפר כבר עכשיו את הקשר הזוגי.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה