6 רעיונות למתנה לבר מצווה

6 רעיונות למתנה לבר מצווה

מתנה לבר מצווה

בר מצווה או בת מצווה הם האירועים החשוב ביותר שעובר נער או נערה עד אשר מתחתנים. לכן זה אך טבעי כי אנשים משקיעים כל כך הרבה בבר מצווה או בבת מצווה ולכן זה אך טבעי גם שכל מי שמגיע אל אירוע כזה צריך לקנות מתנה מתאימה אשר תראה כמה אכפת לו וכמה הוא שמה בשביל חתן השמחה או כלת השמחה. לכן חשבנו כי יהיה זה נכון לעזור לכם לבחור את המתנה היפה והטובה ביותר והבאנו את הרשימה המקיפה ביותר בנושא זה.

  • גיטרה

אם חתן השמחה אוהב מוזיקה ויש לו כישרון מוזיקלי אין ספק כי גיטרה זה דבר נפלא שאפשר לקנות לו. היתרון של גיטרה הוא שאפשר להתחיל ללמוד לנגן עליה לבד ואז להחליט אם אנו רוצים להפוך זאת לדבר מה יותר רציני.

  • משחק מחשב

אם יש משהו שהיום ילדים אוהבים זה לשחק במחשב ולכן משחק מחשב מתנה הוא דבר נפלא שהילד מאוד ישמח ממנו.

  • כיפה אישית / כיפה עם שם

לפעמים מתנה רוחנית ודתית עם משמעות סמלית תהיה המתנה הטובה ביותר ואין דבר יותר סמלי, יותר דתי, יותר רוחני ויותר בעל משמעות מאשר כיפה אישית / כיפה עם שם ועל כן זו אולי המתנה הטובה ביותר שאפשר לתת.

  • טיול לחו"ל

טיול לחו"ל זו מתנה באמת מיוחדת שבדרך כלל נותנים ההורים של חתן השמחה. אפשר לטוס כל המשפחה או שאפשר לטוס עם אחד ההורים אך מה שבטוח הוא שהילד שלכם יזכור את המתנה הזאת למשך שנים ארוכות וייהנה ממנה מאוד.

  • מנוי לקבוצת ספורט

אם הילד שלכם חובב ספורט ואין זה משנה אם אנו מדברים על כדורגל, כדורסל או כדוריד אין ספק כי מנוי לקבוצת הספורט האהובה עליו זו מתנה באמת מיוחדת ובאמת נפלאה. כיום אפשר לקנות מנויים במחיר מאוד נמוך ויש לקחת זאת בחשבון.

  • ספר

עם ישראל הוא עם ספר וכבר מגיל קטן ילדים יכולים לאהוב ספרים וליהנות מהם כמו ששום מסך אלקטורני לא יכול לעשות.

המידע באדיבות אתר המתנות סימנים קטנים

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה