צ'ק ליסט לתכנון אירוע בת מצווה

צ'ק ליסט לתכנון אירוע בת מצווה

אירוע בת מצווה

כאשר אנו מארגנים אירוע בת מצווה לבת שלנו אנו צריכים לזכור כי בשבילה זה כל החיים. לכן אנו צריכים לעשות הכול בכדי שהאירוע יהיה מושלם וברמה הגבוהה ביותר שיש. עליכם להבין כי אם תהיה בעיה באירוע אנו ניקלע לקושי אדיר ותהיה לנו אכזבה עצומה. עליכם גם לקחת בחשבון כי ארגון של אירוע בת מצווה הוא לא דבר של מה בכך ואנו חייבים לתכנן אותו למן הרגע הראשון. לכן חשוב מאוד לעשות צ'ק ליסט לאירוע וזהו משהו שאסור לנו להתפשר עליו. על רקע זה אנו חייבים לציין כי אנו צריכים לחשוב על האוכל שיהיה באירוע, על העיצוב של מקום האירוע, על המוזיקה, על המוזמנים, על האווירה, על מקום האירוע ועל עוד אלף ואחד דברים אחרים אשר יקבעו האם האירוע שלנו יהיה ברמה גבוהה והאם הבת שלנו תיהנה ממנו וזהו משהו שאנו חייבים לתת עליו את הדעת.

מהו הדבר הכי חשוב בבת מצווה?

נקודה שאתם חייבים לקחת בחשבון היא שיש משמעות אדירה לשאלה מהו הדבר הכי חשוב באירוע? ואנו רוצים לומר לכם כי זה צילום אירועים לבת מצווה. תארו לכם כי אתם עורכים את האירוע המושלם, אירוע אשר כל אורח ואורח נהנה ממנו מאוד ובמיוחד אתם נהניתם ממנו, אך אין לכם תמונה אחת ממנו, האם אירוע כזה הוא משהו שהייתם רוצים שיקרה? לכן צלם לבת מצווה הוא אולי הדבר החשוב ביותר באירוע ואנו חייבים אבל חייבים לשים על כך דגש עצום אם אנו רוצים לפעול בחכמה ובצורה טובה וזהו משהו שאנו חייבים לקחת אותו בחשבון אם אנו רוצים לפעול בחכמה.

האם אפשר להפיק בת מצווה מדהימה בתקציב צנוע?

נקודה נוספת שאתם חייבים לקחת בחשבון היא שיש משמעות אדירה לשאלה איך אנו מפיקים את הבת מצווה. עליכם לדעת כי כיום אפשר להפיק בת מצווה במחירים מאוד נמוכים באופן יחסי גם עם שירות מגנטים לאירועים ולכן העלות של ההפקה לא צריכה להטריד אתכם או למנוע מבעדכם להפיק את האירוע וזהו משהו שאתם חייבים לתת עליו את הדעת.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה