אירוע מושקע מאד בעלויות לא גבוהות – האם זה אפשרי? כן – באודיאון גני אירועים בנתניה

אירוע מושקע מאד בעלויות לא גבוהות – האם זה אפשרי? כן – באודיאון גני אירועים בנתניה

גני אירועים בנתניה

אנשים שמתכננים אירוע, לא כל כך מודעים לכך שיש מולם עולם שלם ורחב של אפשרויות, שאותן הם מעולם לא לקחו בחשבון, ויכולות מאד להוזיל את עלויות ודווקא להעלות את הקסם והכיף. מסתבר שהאירוע שלכם יכול להיראות מאד מושקע אבל לא מאד יקר. איך? בחרו באודיאון גני אירועים בנתניה.

אירועי צהריים – אירועים אלגנטיים שאנשים מאד אוהבים

אירוע צהריים הוא אופציה קייצית מרעננת: השמיים זרועי קרני השמש מעודדים את האורחים שלנו לצאת מוקדם יותר מהמשרד , לזנוח את האווירה המעונבת  ולהגיע היישר למסיבה צעירה ותוססת. מי יסרב לזה? בצהריים עלות האירוע שלכם נמוכה יותר, ואתם יכולים לשלב עבור האורחים שלכם פינוקים שלא נהוג לראות בחתונה כמו שיכשוך בבריכה או סתם התרעננות קלילה של זרנוקי מים – מזרקות ועוד. עוד יתרון שיש לאירועי צהריים – אין פקקים, והאורחים שלכם יכולים להישאר ולחגוג שעות רבות מבלי לחוש עייפות, במיוחד האורחים הקטנטנים יותר. ואם כבר מזכירים את הילדים, יתרון נוסף שיש לאירועי צהריים, זה שהאורחים שלכם לא צריכים למהר הביתה לשחרר את הבייביסיטרית (ולשלם עוד כסף).

מי קבע שאירועים מפוארים חוגגים רק במרכז?

אודיאון גני אירועים בנתניה מציעים אירוע מופלא, מכובד, מרשים ואלגנטי למדי, לרוב בעלויות נמוכות יותר מאירועים שייחגגו בתל אביב למשל. בנוסף, לגני אירועים בנתניה אין בעיה של חניה, ולא תמצאו את עצמכם מדדים על עקבים מהחניון המרוחק ועד לאולם האירועים. הכל נגיש וקרוב, פשוט מושלם.

גני אירועים בנתניה

אירועי חורף או אירוע ביום ראשון בערב

אנחנו רגילים שאירועים נחגגים תמיד בקיץ, או בימי שלישי עד חמישי בערב. חשבתם על זה פעם? אם אלה הימים והתקופה הכי עמוסים, אז ברור שכל נותני השירות יהיו עמוסים בעצמם והמחירים יקפצו. אבל אם תחליטו להתחתן דווקא בחורף, כולם יהיו זמינים עבורכם, לא תצטרכו להתפשר על תאריך כי הכל יהיה פנוי – וגם המחירים יהיו נוחים יותר. אם אתם מעדיפים להתחתן בקיץ בגני אירועים בנתניה, בשיא העונה, נסו לכוון ליום ראשון או ליום שני בערב. אלה ימים פחות מבוקשים, והמחיר שלהם יותר נוח.

מחפשים מקום וואוו?! רק אודיאון יודע לתת לכם הפקה מהוקצעת של אירוע מושלם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה