אוהל לאירועים

אוהל לאירועים

אוהל לאירועים

לאירוע שלכם מגיע הטוב ביותר! ואל תתפשרו בפחות. למה להסתפק באולם אירועים או גן אירועים כמו כולם אם אפשר להשכיר אוהל לאירוע מגניב ומיוחד. הטרנד החדש כבר פה וכובש את כלל האירועים. מחתונות ועד אירועי עסקים. אחד היתרונות הבולטים באוהלים לאירועים היא היכולת להתאמה אישית לצרכים. גודל האוהל לפי מספר האורחים ואופי האירוע, התאמה לתקציב ולפני השטח השונים. שתי ציפורים במכה אחת. גם אירוע תחת כיפת השמים וגם אירוע מאורגן והדוק לפי רצונכם. האוהלים מתאימים לתנאי מזג האויר בארץ. בקיץ יהיה בו קריר ומאוורר ובחורף חמים ומוגן מפני הגשם. המקומות בהם ניתן למקם את האוהל הם מגוונים. אם מדובר בשטח הררי או מישור.

היתרונות הבולטים בבחירה באוהל לאירוע שלכם:

  • מתאים גם לתקציבים נמוכים
  • התאמה לאופי האורחים והאירוע
  • הגנה מפני פגעי מזג האויר השונים והאקלים בארץ
  • הרכבה ופירוק מהירים
  • האינטימיות שהאוהל מספק לאירוע שלכם לא משתווה לשום דבר אחר.

מספר החברות הקיימות בשוק המשכירות אוהלים לאירועים הם רבות. לכם כדאי שלא להתפתות ולבחור רק חברה אמינה ובעלת ניסיון ורק לאחר שסגרתם את כל הפרטים. גם אילו שלא נראים לכם חשובים. נזקים, ביטוח, בלאי האוהל ועוד. חברת "אוהלי אברהם", מציעה חבילות מגוונות לכל מטרה ואירוע והתאמה אישית לדרישות שלכם. כמו כן, החברה אף מציעה לכם חבילה כוללת במידה ותבחרו בכך הכוללת את כל הציוד המשלים. כסאות להשכרה, מצננים ניידים להשכרה, מזגן נייד להשכרה, שולחנות ועוד. הכל כדי להבטיח את האירוח המושלם לאירוע שלכם. ניתן למזג על ידי מזגנים ניידים אותם אנו מציבים מחוץ לאוהל והם מזרימים אוויר צונן לאוהל. מעבר לכך, ניתן לחמם את האוהל בחורף וכמובן הגנה מלאה מפני הגשם.

לסיכום, לא עוד אולם או אירוע חם בחוץ. אוהל לאירועים נותן את הפיתרון המושלם לכל אירוע שתבחרו. קטן כגדול.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה