ניתוחים פלסטיים – כל מה שרציתם לדעת

ניתוחים פלסטיים – כל מה שרציתם לדעת

ניתוח אף

ידע הוא כוח בחיים וזוהי מנטרה שצריכה ללוות אותנו בכל אשר אנו עושים. ככל שיש לנו יותר ידע מקצועי כך סביר להניח כי נצליח יותר בעבודה. ככל שיש לנו יותר ידע בנושא חינוך כך סביר להניח כי נחנך את הילד שלנו בצורה יותר טובה. ככל שאנו נדע לנהוג יותר טוב כך נוכל להיות בטוחים כי אנו עושים פחות תאונות. אפשר להמשיך אם הדוגמאות הללו לאין סוף אך מה שברור הוא כי ככל שאנו יודעים יותר כך אנו נצליח יותר בחיים. ואתם יודעים מה? זה נכון גם כאשר אנחנו מדברים על ניתוחים פלסטיים. ככל שנדע יותר על הניתוח כך נוכל להיות בטוחים כי אנו רוצים לבצע את הניתוח וכך נוכל להיות בטוחים כי הניתוח יבצוע כמו שצריך וזהו משהו שאנו חייבים לתת עליו את הדעת.

האם כדאי לעבור ניתוח פלסטי בחו"ל?

יש אנשים אשר מחליטים לנסוע לחו"ל בשביל לבצע ניתוחים פלסטיים ויש הרבה מאוד אנשים אשר לאחר ההחלטה הזאת מתחרטים בצורה קשה. על רקע זה אתם צריכים להבין כי ניתוח פלסטי כמו ניתוח אף הוא ניתוח לכל דבר וככזה הוא חייב להתבצע על ידי רופא איכותי ומקצועי ופעמים רבות הרופאים בחו"ל אינם כאלה מבלי לפגוע בכבודם. עליכם גם להבין כי אם משהו משתבש בניתוח אזי אתם תצטרכו לקבל את הטיפול הרופאי בחו"ל שם אין לכם ביטוח, פעמים רבות אתם לא יודעים את השפה ופעמים רבות השירותים הרפואיים הם הרבה פחות טובים. על כן אתם צריכים להבין כי לא כדאי לעבור ניתוח פלסטי בחו"ל אלא אך ורק בארץ.

מדוע כדאי לעבור את הניתוח רק אצל מנתח פלסטי שיש לו רישיון

אם אתם מחליטים לעבור את הניתוח בארץ אז קודם כל כדאי שיבצע אותו רק מנתח פלסטי מכיוון שהוא היחיד שמוכשר לבצע ניתוח כזה. לצד זאת כדאי לוודא כי למנתח יש רישיון תקף של משרד הבריאות מכיוון שזה אומר שיש עליו פיקוח ושהוא עבר את כל הבחינות הנדרשות ולכן אפשר לסמוך עליו.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה