רעיונות לטיולים אתגריים בצפון – היי הגיפ

רעיונות לטיולים אתגריים בצפון – היי הגיפ

טיול ג'יפים

נהנים מאקשן? אוהבים את הטבע? אוהבים להתגבר על מכשולים?

טיול ג'יפים הוא התשובה בעבורכם! חוויה בלתי נשכחת.

טיול ג'יפים הינו חוויה מלאת אדרנלין גבוה, חוויות והנאה צרופה. מבלי להתאמץ וביחד עם כל המשפחה או החברים אתם יכולים ליצור חווית שיחקקו בזכרונכם לכל החיים.

חוויה אתגרית של שעות בודדות או ימים שלמים הכוללים בתוכם גם את חווית הלינה בשטח, שרק מוסיפה לרוח ההישרדות בטבע אל מול ההתגברות על המכשולים וצבירת החווית שתוכלו לספר גם לנכדים בבוא הזמן.

'וואו' של טיול בצפון ארצנו היפה

צפון הארץ שלנו התברכה בכל טוב מבחינת טיולי גיפים בצפון, מעיינות ונביעות, הרים וגבעות, מכשולים מאתגרים וגם כאלה שפחות. מסלולים לטיולי 4X4 בכל רחבי הצפון המדהים שלנו, שלא פעם נאמר עליו שהוא עוצר נשימה. ולא בכדי.

לא רק טיול ג'יפים, הרבה מעבר

פינות נידחות שאין אליהן גישה ברכב רגיל, אלו הן הפינות הקסומות ביותר בארץ. תוכלו למצוא את פינת החמד שלכם, פינה פרטית, מרגשת עם נוף עוצר נשימה. פיקניק בחיק הטבע, קומזיץ ומדורה, עם מרשמלו על האש בשעות הערב, שילוב של חוויה קולינרית גם בתוך טיול רווי אנדרנלין וריגושים.

חולי הגה? אתם הכי בריאים בעינינו

הצוות שלנו ב- "היי הג'יפ" בעל היכרות מתמשכת ען השטח בצפון הארץ. הניסיון הרב שנצבר באנשי הצוות שלנו בחברה הוא זה שעושה את ההבדל.  אנשי הצוות שלנו נסחרים בקפידה, אנשים חמים ומקצועיים במיוחד, שנבחרו בפינטצה במיוחד עבורכם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה