מי זה אריק קפלן

מי זה אריק קפלן

אריק קפלן

כאשר אנחנו שומעים על מנהלים ויושבי ראש של ארגוני ספורט או קבוצות ספורט, הרי בדרך כלל אנחנו שומעים על מי שקשור לעולם הכדורגל, עולם הכדורסל, לעיתים אנחנו שומעים גם על חבר'ה מענפים אחרים גדולים, כמו טניס, אתלטיקה וכדומה.

אך יש כאלה שעושים לילות כימים למען ספורטאים בענפים שונים, יש כאלה שמשקיעים את כל חייהם או לפחות את כל חייהם הבוגרים למען ספורטאים וענפים שונים, אך מאחר ומדובר בתחומים פחות מוכרים אז הם זוכים לפחות תהילה, פחות חשיפה תקשורתית. אחת הדוגמאות הטובות לכך הוא אריק קפלן.

אריק קפלן הוא נשיא התאחדות אילת משנת 2012 ומכהן בתפקיד עד היום, זאת אחרי שקודם לכן הוא כיהן בתפקיד יו"ר ההתאחדות, אחרי שבמשך שנים ארוכות הוא שימש בשורה של תפקידים שקשורים לענפי ספורט שונים, בין אם זה במשרדים ממשלתיים ובין אם זה בארגונים שונים.

מרבית האנשים אומנם אינם מודעים לכך, אבל התאחדות הספורט "אילת" , נחשבת לאחת מהתאחדויות הספורט הגדולות בישראל והיא מקיפה אלפי ספורטאים בתחומים שונים. מדובר בהתאחדות שמאגדת תחתיה כל ענפי הספורט הלא אולימפיים.

כידוע, מדי ארבע שנים נערכת אולימפיאדה, במהלכה נערכות תחרויות בענפי ספורט שונים. כל ענף ספורט כזה נחשב, מן הסתם, אולימפי, והספורטאים בו צריכים לעמוד בקריטריונים שונים, כמובן שהם מקבלים תקציבים גדולים, אפשרויות אימון שונות ועוד. באופן טבעי הם זוכים להרבה יותר חשיפה ופרסום תקשורתי.

לעומת זאת, יש מגוון ענפים, מגוון מקצועות שאינם נכללים באולימפיאדה. על מנת שאלה לא יילכו לאיבוד, ואנשים שעוסקים בהם יזכו למענה אמיתי, הרי שהם מאוגדים בישראל תחת התאחדות אילת. נכון שהם לא זוכים לפרסום וחשיפה כמו ענפי ספורט אחרים, אך באופן אמיתי, מרבית האנשים בישראל עוסקים במקצועות אלה, בין אם מדובר בריקוד, כדורת, וענפי ספורט אחרים.

אריק קפלן בתור יו"ר ולאחר מכן בתור נשיא, אחראי על כל התחום, מייצג את הספורטאים מול הרשויות והממסד, וכמובן דואג לרווחתם. גם אם הוא לא זוכה לחשיפה תקשורתית כמו נשיאים וראשי התאחדויות אחרות, עדיין הוא עושה עבודה מאוד חשובה. עוד על אריק קפלן.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה