איך עובדת תוכנית אקסלרייט?

איך עובדת תוכנית אקסלרייט?

תוכנית אקסלרייט

אם אתם חובבי כדורסל, או אם אתם רוצים לפתח כשרון אצל הילדים שלכם – חשוב שתדעו כי באמצעות תכנית אקסלרייט – אפשר לקחת את כל נושא אימון הכדורסל, לקצה! כיום באמצעות התכנית, יותר ויותר ילדים ובני נוער בישראל, הופכים לספורטאים מצטיינים, בעוד שמדובר בתוכנית הצטיינות ייחודית, המקנה מענה עבור מי שרוצה ללמוד יותר את התחום, ואף לפתח בעתיד קריירה בכדורסל.

אבל במה שונה תכנית זאת, מאימון כדורסל אחר?

זה נכון, משחק הכדורסל זהה בכל מקום בעולם, כאשר מדובר על קבוצות של חמישה שחקנים, אשר מנסות להבקיע כמה שיותר סלים בסל של הקבוצה היריבה. ובכל זאת, תכנית אקסלרייט, מביאה עמה משהו שונה.

התוכניות שמובלות על ידי שחקנים ומאמנים מקצועיים, מתאימות לשחקנים ושחקניות כדורסל, אשר רוצים לפתח את היכולות שלהם אל מעבר לספורט הסטנדרטי. בכך, כל אימון כדורסל מלווה בתוכנית שנתית, מותאמת אישית, למען הצטיינות בתחום.

מי שירשם לאימונים המיוחדים, יוכל להנות מאימון חודשי במסגרת ייחודית, מלווה במאמנים אמריקאים וישראלים מנוסים. עוד ניתן להצטרף למחנות אימונים לתקופת החגים, כמו תוכניות עבור חג הפסח, סוכות, חנוכה וחופשת הקיץ.

מי שיבחר באימון אקסטרלייט, יוכל לקבל תכנית עבודה מסודרת און ליין, לאחר כל אימון. בזכות כל אלה ויותר, הפכה תכנית האימונים אקסלרייט לאחת מהפופולאריות ביותר בארץ ובעולם!

מהן התועלות שבתכנית אקסלרייט?

מי שיבחר להצטרף או לרשום את ילדו לתוכנית, יוכל לאפשר לילדו, לקבל ליווי צמוד במהלך כל השנה, תוך קבלת מעטפת מקצועית המובילה את הילד אל אחריות אישית, מצוינות ופיתוח כושר מנהיגות.

מי שירשם ויתקבל לתוכנית, יוכל להיות חלק מהשתייכות לקבוצת עילית סגורה, אשר מכשירה ילדים ובני נוער למצוינות. ההכשרה נעשית לא רק בתחום הכדורסל –  אלא גם בתחום האישי. בעוד שהילדים שמשתתפים בתכנית, הופכים לבעלי בטחון עצמי גבוה, כושר מנהיגות וכישורים שונים שהופכים אותם לאנשים שאפתניים, אך גם אדיבים יותר.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה