איך תמצאו את האישה הנכונה לסווינגינג

איך תמצאו את האישה הנכונה לסווינגינג

חילופי זוגות

עולם הסווינגינג מלא הפתעות, והוא כזה שמרגש רבים ומוסיף פלפל למערכות יחסים, בעוד שמסיבות החלפות זוגות (החלפת זוגות היאסווינגינג בעברית) מתקיימות בארץ, בכל זמן ובכל מקום!

סצנת חילופי הזוגות הפכה בשנים האחרונות ליותר ויותר מקובלת, בעוד שכיום רבים מאמינים ואף יודעים כי בכך אפשר להחיות מערכות יחסים קיימות.

מסיבות החלפת זוגות מתקיימות בווילות מפוארות בכל רחבי הארץ, והן כוללות אנשים מן המניין שרוצים לבלות ולגוון את מערכות היחסים שלהם.

אם גם אתם רוצים להתנסות, חשוב שתדעו כיצד אפשר לבחור את בת הזוג המתאימה עבור סצנת חילופי הזוגות.

כאשר אתם מחפשים את האחת שאפשר להחליף לכמה שעות באחת אחרת, רצוי שתשימו לב לכמה דגשים באישיותה:

פתיחות – בחרו אישה שפתוחה בדעותיה שאינה מקובעת ויודעת כי גיוון תורם במיוחד למערכת היחסים ולאקט המיני. שימו לב כי אתם לא עושים שום דבר באילוץ והיו קשובים לגבי הבקשות של בת הזוג. בכך תוכלו להפיק את המקסימום מהחוויה.

שיתוף פעולה – בזמן שאתם מגיעים אל מסיבות סויינגרס, בחנו את הדרך שבה בת הזוג מתנהלת. שימו לב שהיא משתפת פעולה ברצון וכי כל הסיטואציה מוצאת חן בעיינה. במידה וישנו חשש או התנגדות: כדאי לשוחח ולהבין האם הדבר מוצא חן בעיני בת הזוג, או לא.

כנות – ערכו שיחה כנה עם בת הזוג, האישה, או אפילו עם 'יזיזה' קבועה. בדקו את השטח ונסו לבדוק בצורה עדינה (אך דיפלומטית!) האם ישנו רצון כנה לבצע את השינוי במערכת היחסים. באמצעות כנות ופתיחות: תוכלו לייצר חוויה כיפית ונעימה יותר עבור שניכם.

לסיכום, כדי לגוון את חיי המין, אפשר כבר עכשיו להתחיל לברר את הנשא עם אדם שיש לכם עמו יחסים אינטימיים, ובמידה וישנו שיתוף פעולה, תוכלו כבר עכשיו לגוון משמעותית את חיי המין שלכם!

לעוד מידע כנסו אל פורום החלפת זוגות

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה