מעצבים את הבית במהירות עם עבודות גבס מקצועיות

מעצבים את הבית במהירות עם עבודות גבס מקצועיות

עבודות גבס מקצועיות

בעידן הנוכחי בו אנו חיים, אנו רגילים כבר לשגרת חיים מהירה ותזזיתית. משום כך, אנו מצפים תמיד לראות ולקבל דברים מהרגע להרגע, אולי זוהי הסיבה מדוע הפכנו להיות מעט חסרי סבלנות בתורים בסופר, בפקקים בכביש, בהמתנה לקבלת מענה מקצועי מגופים שונים ועוד.

קצב החיים המהיר בו אנו חיים מוכרח להתגמש לצרכים שלנו, ולכן כיף לדעת כי בתחום הבנייה יש לנו את האפשרות ליהנות משדרוג ועיצבו של הבית באופן מהיר ופשוט במיוחד. אם בעבר היה צורך להמתין זמן רב במיוחד לתהליך השיפוץ או השדרוג של הבית הפרטי שלנו, כיום בעזרת עבודות גבס איכותיות ומקצועיות ניתן לקצר את זמן ההמתנה.

גבס – חומר בנייה איכותי ומבודד רעשים

הגבס הינו חומר העשוי מינרל טבעי, והוא מורכב משילוב של מרכיבים שונים כמו סידן, מים וגופרית. משום כך, מדובר על חומר בנייה גמיש ואטום שמעניק לכל קבלן ואיש שיפוצים אינספור אפשרויות עיצוב ועבודה אתו.

נוסף על כך, מדובר על חומר בנייה שהוא גם מבודד רעשים באופן פרקטי ויעיל. כך שאם אנו מתגוררים ברחוב סואן, או בבניין מגורים משותף בו השכנים מלמעלה עושים רעש רב – ניתן ליישם את הגבס על גבי קירות או תקרות הבית, וכך ליהנות מבידוד רעשים מושלם.

עיצוב תקרות מגבס

ניתן להוסיף פן עיצובי לבית בעזרת עבודות גבס שונות. כיום הטרנד החם בתחום עיצוב הבית הוא הנמכת תקרות, כך שאותן תקרות גבוהות וסטנדרטיות שאנו היינו רגילים לראות בבתים הפכו להיות תקרות נמוכות יותר.

ניתן לבצע את הנמכת התקרות באמצעות לוחות גבס ייעודיים שמיושמים על גבי התקרות, או בחללים הרלוונטיים לנו, וכך לשנות בקלות ובמהירות את המראה העיצובי של כל הבית.

עיצוב דקורטיבי לבית עם גבס

נוסף על הנמכת תקרות, ניתן גם לבצע עיצובים שונים ברחבי הבית עם עבודות גבס שונות. כך לדוגמה ניתן לעצב את הסלון, שהוא החלל המרכזי בבית, ובמקום להחזיק מזנון גדול ומגושם עליו מונחת הטלוויזיה ועוד מגוון חפצי נוי שונים, פשוט מעצבים מדפי גבס דקורטיביים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה