עישון באידוי – איך זה בדיוק עובד

עישון באידוי – איך זה בדיוק עובד

עישון באידוי

מאייד (מכשיר אידוי) הינו מכשיר המשמש כתחליף עישון, לקנאביס, לטבק, ולנוזלים אחרים כתחליף לסיגריה אלקטרונית. פעולת האידוי מתרחשת כאשר המכשיר אידוי מגיע לחימום ולטמפרטורה הנכונה, בדרך כלל באמצעות חשמל/סוללות וכדומה.

מאחר שאין בעירה וזפת במכשירי האידוי, הם נחשבים לבטיחותיים יותר ופחות רעילים מסיגריה רגילה. כמו כן, זאת הזדמנות מצויינת לחזור לכושר, להריח טוב ובכלל לשפר את אורח החיים הכללי שלכם.

מה לגבי עישון עם מכשירי אידוי במקומות ציבוריים?

כפי שהבנו, אין חומרי בעירה ואין עשן אמיתי המופק ממכשיר האידוי, כך שיתרון נוסף שממש משחק לטובת המכשירי האידוי, הוא שניתן לעשות בו שימוש במקומות ציבוריים, מבלי שלוטשים בנו עיניים מאשימות. בנוסף, בחלק מהמכשירים אנו יכולים לשלוט בכמות האדים היוצאים ממכשיר האידוי.

מה לגבי ניקוטין במכשיר אידוי?

הדבר היחיד המשותף בין סיגריה רגילה לבין מכשיר אידוי, הוא צריכת הניקוטין. לאנשים רבים קשה להפסיק בבת אחת את העישון אליו רגילים, הגוף לפעמים נוטה להכנס ל״סטרס״ עקב הפחתת ניקוטין באופן דרסטי. תוכלו למצוא מגוון נוזלי אידוי המכילים ניקוטין בכמויות שונות הניתנות לבחירתכם. בנוסף, יש טעמים רבים שתוכלו לבחור, מטעם רגיל של סיגריה, עד פירות, שוקולדים, וניל, ועוד!

מבחינה בריאותית – תקין להשתמש במכשירי אידוי?

משרד הבריאות מאשר את החומרים אשר נמצאים בנוזל האידוי, אך בדיוק כמו סיגריה רגילה – אין תקן שמאשר שימוש בטוח במכשירי אידוי. משרד הבריאות מתייחס למכשירי אידוי כמו לסיגריה רגילה. אז גם כן, הכל נתון לבחירתכם. לנשים בהריון או אנשים הסובלים ממחלות – מומלץ להתייעץ עם רופא.

לכל שאלה נוספת, אתם מוזמנים לצור קשר עם אייסמוק פלוס שישמחו לעמוד לשירותכם!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה