טיפים נהדרים לשימוש בגופי תאורה

טיפים נהדרים לשימוש בגופי תאורה

גופי תאורה

אם אתם ברי מזל מספיק לחיות בבית גדול, אתם עשויים להיתקל בכמה אתגרים כשאתם בוחרים גופי תאורה להשלמת ואיזון עיצוב הפנים של הבית. בתים גדולים הם בדרך כלל בתים מודרניים שמשלבים את התכונות של סלון עם פינת אוכל או פינת משפחה.

שטחים גדולים ופתוחים נפוצים מאוד היום. פינת אוכל שמחוברת למטבח, שהוא חלק מהסלון, שמוביל לחדר העבודה, פופולריים ביותר במגמות עיצוב שמתייחסות אל הקירות כאל מרחקים נפרדים של פעילויות.

המטבח, למשל, כבר לא נפרד משאר הבית אלא יכול בקלות להיות המוקד העיקרי

המפתח לשילוב גופי תאורה בסגנון זה הוא התקנתם במרווחים נכונים ושימוש במגוון סוגים. אתם רוצים לנצל את הסביבה, להשתמש היטב באורות, ולהתקין אותם על הקירות והתקרות, על מנת לחסל את סגנון "החיים במערה", ולהחליפו באווירה ששומרת על תחושה של מרווח וגובה.

המשיכו לקרוא את הטיפים שיעזרו לכם להגדיר ערכת גופי תאורה מושלמת תפקודית, אלגנטית ומבדרת.

עיצוב המטבח כחלל פעילות

האי במטבח לא צריך להיות רק סביבת עבודה. למטרות חברתיות, הוא יכול להיות אלגנטי, משעשע ומהנה. שטחים בהירים עם מקבץ של גופי תאורה ייחודיים תלויים בעיצובים שונים, או אפילו התקנת נברשת בלתי צפויה יוצאת דופן, הופכים את המטבח לחלל של פעילות משפחתית מרכזית.

מצאו דרכים לשנות את התאורה הרגילה שלכם, ולהוסיף מקומות אקראיים על מנת להבטיח שהאי במטבח יהפוך להיות מקום חם ומזמין לחברים ולבני משפחה שמתאספים סביב, בעוד שחלל זה ממשיך לתפקד כמקום לבישול ומשימות אחרות. בעת בחירת גופי התאורה להצבה מעל האי, חשוב לדעת את התצורה של מקור הכוח שלכם ואת תיבת הצומת.

מנורות שולחן נהדרות

ככל שהטכנולוגיה מתקדמת והופכת להיות מקיפה או פשוט יצירתית יותר, רבים מאיתנו רוצים להתרחק מהצפוי גם כשמדובר באופן שבו אנחנו מעצבים את בתינו. מנורות שולחן זמינות בכל כך הרבה עיצובים מדהימים ואוונגרדיים היום, עד שאפילו סגנון עיצוב פנים אקלקטי מאפשר שילוב גופי תאורה בסגנונות של יצירות אמנות.

בנוסף לאיזון אסתטי, מנורות שולחן מספקות את הצורך הסביבתי החשוב של תאורת משימה, והן אופציה נהדרת להפצת וריכוך התאורה.

צבע התאורה

גופי תאורה מתכווננים כוללים מנגנונים שמתאימים בדרך כלל להתקנה בזוויות שבין 35 ל-45 מעלות בצורה אנכית והם מסתובבים בזויות אופקיות של 360 מעלות. הם משמשים עם תאורה אמנותית ותאורת מבטא, וזמינים בעיצובים גמישים או בעיצובים בהתאמה אישית.

רוב האורות המתכווננים מכילים בדרך כלל שניים עד ארבעה ראשים קבועים שמותקנים בתיבה מלבנית. תצורה זו מספקת יישום גמיש יותר של האורות, כאשר אובייקטים מרובים צריכים להיות מוארים. אין מדריך תאורה שלם ללא הביטוי "יעילות באנרגיה".

היתרונות של תאורת LED ידועים בכל מקום בימים אלו, ותאורה שקועה התקדמה עם השימוש של נוריות, יחד עם מנורות מצופים מתכת, שמהוות את הסוגים המתקדמים ביותר בעולם גופי התאורה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה