מתנות למשרד שיגרמו אושר לעובדים ולמנהלים לקראת החגים

מתנות למשרד שיגרמו אושר לעובדים ולמנהלים לקראת החגים

מתנות למשרד

בין יוני לספטמבר, יש קצת יותר משלושה חודשים עד שהחגים מגיעים, ובינתיים אתם עסוקים בעבודה שלעתים יכולה להיות מלחיצה, במיוחד כשחודש החגים עדיין נראה רחוק.

אבל אפשר להעביר את התקופה הזאת, עד שהחגים יגיעו, עם קצת פעילויות מעודדות כמו למשל קניית מתנות למשרד. הנה כמה דרכים נהדרות לעשות את זה.

כמו איזה שני משוגעים

דוגמא מצוינת לפעילות אקראית במשרד היא כששני מנהלי מחלקות שונות עוברים בכל המשרד, ושואלים כל אחד מהעובדים איזה מתנה הוא ירצה לקבל בחגים.

תקופת החגים היא הזדמנות נהדרת לגרום לאנשים אחרים להיות מאושרים. אז בנוסף לקניית מתנות למשרד, מה עוד אתם יכולים לעשות? לקנות ממתקים לכולם? לקנות כרטיסים להופעה ולצאת לערב גיבוש כיפי?

לקשט כאילו החגים כבר כאן

קרוב לוודאי שחלק גדול מהעובדים במשרד יטוסו לחו"ל למשך כל חודש החגים, כך שיתכן מצב שלא יישארו מספיק אנשים להרמת הכוסית החגיגית המתוכננת לקראת ערב ראש השנה. במקרים כאלה,  אפשר לקשט את המשרד עם כמויות מטורפות של קישוטים, אפילו חודשיים לפני החג הראשון, כי רק השהות במשרד הצבעוני תרומם את מצב הרוח.

אז למה שלא תקשטו את מקום העבודה שלכם בצורה מהנה ותערכו את הרמת הכוסית הרבה לפני ערב ראש השנה, סתם כדי להצדיק טקס נתינת מנות למשרד בעיתוי הכי לא צפוי, אבל כאקט שתמיד משמח.

מי קונה מה למי

במקומות עבודה רבים יש מסורת של משחק הענק והגמד לפני החגים. זה עובד ככה: מנהל המשרד, או נציג נבחר, רושם על פתקים את כל שמות העובדים והמנהלים במשרד, מכניס את הפתקים המקופלים לשקית, ועובר בין המנהלים והעובדים שמתבקשים לשלוף פתק.

כל אחד צריך לקנות מתנות למשרד בהתאם לשם שקיבל, כך שנותן המתנה הוא הענק ואילו מקבל המתנה הוא הגמד. זוהי פעילות מהנה שאפשר להכניס לה אופי של מתיחה, כי כולם עסוקים בניחושים של מי קונה מה למי.

ואם כבר משחקים, אפשר לשדרג אותם

אפשר לשדרג משחקים קלאסיים וותיקים ולהפוך אותם למשחקים יפים שגורמים אושר והנאה לאנשים שמקבלים אותם. אפשר, למשל, להסתיר קצת ממתקים על השולחנות של כל העובדים, לכתוב להם פתקים עם משובים חיוביים, או לשלוח להם פרוסת עוגה בעילום שם.

מתנות למשרד יכולות לחכות לכל אחד מהעובדים מהמנהלים באופן מפתיע, עם אריזה עליזה, שתגרום להם לחייך. ואז, ביום העבודה האחרון לפני שיוצאים לחופשת החגים, אפשר לאסוף את כל הצוות ביחד ולבקש מהם לנסות לנחש מי היה נחמד אליהם במשך כל החודש האחרון.

אפשר גם להגריל את המתנות

הכללים להגרלת מתנות למשרד הם פשוטים. כולם מביאים מתנות עטופות וזולות, ומניחים אותן על שולחן אחד גדול ומרכזי במשרד. המתנות מסודרות לקבוצות של שש, ועל כל אריזה רשום מספר מאחד עד שש. כל העובדים זורקים קוביות, וכל עובד לוקח בתורו את המתנה לפי המספר שיצא לו. חמוד, משעשע, מצחיק, ובעיקר מהנה.

בגישה זו, טקס הענקת מתנות למשרד יכול להפוך לחוויה של ממש, במקום טקס הרמת כוסית ארוך ומייגע, מול שולחן מלא ממתקים, נאומים שלא נגמרים, וצוות עובדים שרק מחכה לקבל את המתנות ולהסתלק לחודש של חופש. הנקודה היא שככל שמקדישים יותר מאמצים לשמח את העובדים, כך מקבלים מהם תפוקה גבוהה יותר ורצון אמיתי להגיע מדי בוקר לעבודה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה