עזרו לעצמכם להיות מקצועיים במה שאתם עושים

עזרו לעצמכם להיות מקצועיים במה שאתם עושים

טייפ מנהלים

זה לא משנה אם אתם בתחילת דרככם המקצועית או שכבר עברתם כמה שנים טובות במקצוע, אם אתם אוהבים את מה שאתם עושים, אתם תרצו להתמקצע בו.

גם אם למדתם את כל מה שיש ללמוד, גם אם אתם מרגישים שאתם מכירים את המקצוע על בוריו, חשבנו שאולי כדאי שתיקחו לעצמכם את הטיפים הבאים שיעזרו לכם להתמקצע עוד יותר-

הקליטו הרצאות, פגישות ו/או שיעורים

אם אתם נוטים ללכת להרצאות מלמדות או לפגישות בעלות פוטנציאל רב להתמקצעות שלכם, רצוי שתקליטו אותן. זה יכול להיות בעזרת טייפ מנהלים, בעזרת מכשיר הקלטה אחר או אפילו מהטלפון הנייד שלכם. כך או כך אתם תרצו לאחר מכן לעבור על מה שנאמר, השאלות ששאלתם, התשובות שהתקבלו ואולי טיפים סודיים מאנשי מפתח במקצוע. אתם רוצים את ההקלטות הללו להמשך הדרך.

הקליטו את עצמכם

ישנם מצבים, כמו למשל בזמן הנהיגה, שמחשבות טובות וחשובות צצות לנו בראש ואין לנו את היכולת לרשום אותן כדי לעבוד איתן אחר כך. אם תקליטו את עצמכם מדברים ומעלים שאלות חשובות או רעיונות יעילים למקום העבודה שלכם, תוכלו לאחר מכן לחזור אליהן, גם אם שכחתם מהן לחלוטין ולהתחיל לעבוד עם החומרים שהוצאתם מעצמכם בזמן הנסיעה. תסמכו עלינו, אתם תודו לנו על כך.

רשמו לעצמכם טיפים על פתקיות

אנחנו לא ממציאים את הגלגל כשאנחנו אומרים לכם לרשום טיפים על פתקיות. אנחנו פה כדי להגיד לכם לא לשים את הפתקיות במקום אליו אתם רגילים, על יד המחשב. את הפתקיות עם הטיפים ועם המילים אותן אתם צריכים לזכור, לשנן ולהבין פזרו ברחבי הבית שלכם. היכן שאתם מכינים את הקפה, ליד המראה כשאתם מצחצחים שיניים וכדומה. כך, אתם מפעילים את המוח גם במקומות שלא מצריכים ממנו צורת פעולה כזו ועוזרים לעצמכם לזכור בצורה טובה יותר.

שמעו פודקסטים כשאתם בדרכים

אם אתם לא עובדים מהבית ומוצאים את עצמכם מדי יום עושים את אותה הדרך אל העבודה וחזרה ממנה, הנה דרך לייעול הזמן שלכם. חפשו פודקסטים, שעות שידור מוקלטות של אנשים יודעי דבר המרצים באינטרנט ומשחררים את המידע שיש להם אל הקהל הרחב, אליכם ואל המקצוע בו אתם עוסקים. גם אם אתם אוהבים לשמוע מוזיקה בדרכים, נסו פודקסט או שניים ותראו שזה דווקא לא תחליף רע למוזיקה.

נחזור לאהבה שלכם למקצוע שלכם לרגע קט. אם אתם אוהבים את מה שאתם עושים, אתם תרצו להיות טובים בו. לכן, מעקב אחר הטיפים הללו יכול לקדם אתכם עוד טיפה אל עבר השאיפה הגדולה שלכם. נסו אותם, מה אכפת לכם בעצם?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה