סדנת עיסוי תינוקות – למה את חייבת את זה לעצמך ולתינוקך

סדנת עיסוי תינוקות – למה את חייבת את זה לעצמך ולתינוקך

סדנת עיסוי תינוקות - למה את חייבת את זה לעצמך ולתינוקך

רוצים לדעת עיסוי לתינוקות?

בדארמה תמצאו מגוון סדנאות של עיסוי לתינוקות פרטיות וקבוצתיות המותאמות במיוחד אל התינוק שלכם ואליכם.

סדנה לאם ולתינוק בהנחיית מעסה מקצועית בדארמה

קורס הנחיית הורים לעיסוי תינוקות, נגיעה בהורות או בשם המוכר יותר- עיסוי תינוקות, תורמת להתפתחות יכולות וכישורים פיזיולוגיים, קוגניטיביים ורגשיים, למניעה ואיתור של בעיות בהתפתחות, מחזקת את הביטחון העצמי של התינוק, את יכולתו להתמודד עם שינוי והפתעה, ואת תחושת ההתמצאות במרחב.

בסדנא שלנו תרכשי כלים לעיסוי נכון ואיכותי של תינוקך בצורה ברורה, צעד אחר צעד.

 חשיבותו הרבה של העיסוי

חשיבותו הינה משני אספקטים: הן מבחינה נפשית והן מבחינה גופנית. ההתייחסות בענין זה הינה אל המעסה וכמובן אל התינוק הפעוט המקבל את העיסוי האיכותי.

תנועה ומגע – חשובים במיוחד בגיל הצעיר של התינוקות הפעוטים

התנועה והמגע נותנים עידוד לסקרנות הטבעית של התינוק ללמוד את העולם ומקנים להורה כלים להקלה ועזרה בכל שלבי הגדילה וההתפתחות.

זאת החל מגיל צעיר במיוחד של 6 שבועות תמימים.

סדנת עיסוי תינוקות – לחיבור חזק יותר

 תנועה משותפת של האם או האב עם התינוק שלו, לחיבור אמיתי באמצעות תנועה ותחושה. השיעור של דארמה יוגה משלב תנועה של התינוק על עיסוי תינוקות מזרן ובמרחב, האימון כולל גם עיסוי תינוקות הודי קלאסי אשר יתן לתינוק שלכם להרגיש בעננים ולכם אושר אמיתי ונחת מהיוגה האיכותית והתנועה המשולבת של שניכם גם יחד.

איזה תנועות נרכשות בלימוד בסדנא, מהם האלמנטים המשלובים בסדנא ?

שילוב אלמנטים ייחודי. חוויה משלבת של מספר גורמים ומספר אלמנטים מרגיעים ומהנים במיוחד. התינוק ייהנה ממגוון תנועות ותרגילים, ממוסיקה ושירים וממפגש עם תינוקות אחרים וכן מעיסוי תינוקות מפנק ומרגיע המותאם בדיוק לגילו.

מה מעלותיו של העיסוי לתינוק?

האמהות ירכשו כלים חשובים להתמודד עם מגוון קשיים של החודשים הראשונים: גזים, בעיות באכילה, בעיות הנקה, בעיות שינה ועוד, וכן ייהנו ממפגש עם אמהות אחרות ןעם בייביז אחרים.

"העיסוי מהווה מזון לתינוק" וגם להורים!

לא תאמינו לנפלאות העיסוי עד שלא תחוו אותה בעצמכם!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה