סוגי פירסינג זהב

סוגי פירסינג זהב

פירסינג

אם טרנד הפירסינג כבש גם אתכם, אתם בוודאי רוצים כבר להתחדש בפירסינג מזהב. טרנד זה, אשר מאפשר להתקשט בעגילים במגוון מקומות בגוף (החל מהנחיריים עד לטבור ולשאר מקומות שניתן לנקב), נראה כי כובש את העולם כולו, וכעת גם אתם יכולים להתחדש בעגיל מתאים. אז אילו סוגים של עגילים אפשר לבחור שמתאימים לכל אזור בגוף? הרשימה בהמשך.

כיום, גם ברשתות התכשיטים, בחנויות התכשיטים מזהב וכסף ובחנויות מקוונות, ניתן לבחור פריטים המתאימים לפירסינג. בכך ישנו מגוון רחב של סוגי עגילים, ביניהם:

פירסינג זהב מסוג ספטום

ספטום הוא עגיל המעוצב בצורת פרסה עבה והוא מיוצר בעוביים שונים. חשוב לדעת כי עגילי פירסינג נמכרים בבודדים ולא כמו עגילים רגילים שנמכרים בזוג. לכן יש לשים לב לפרט זה. עגיל הספטום נסגר על ידי הברגת כדור, בעוד שמומלץ לבחור עגיל מזהב טהור לבן או צהוב. 

פירסינג זהב בצורת חישוק

מי שירצה לענוד חישוק מנצנץ, יוכל לבחור פירסינג לאף חישוק עם כדור לאף. עגיל זה מעוצב בצורת חישוק מרהיבה. העגיל נמכר גם הוא בודד ומיוצר בגדלים שונים של עגילי זהב לבן או צהוב.

פירסינג זהב טרגוס

עגילי הטרגוס ידועים ומוכרים בכל העולם והם מעוצבים בצורת פרסה עבה. עגילים כאלה יש לבחור במידה והם עשויים זהב טהור במשקל של 14 קראט, תוך שאפשר לבחור בין קטרים שונים החל מ 8.5 מילימטרים והלאה.

עגילי חישוק

לצד פריטי הפירסינג המוכרים, ניתן להחליף את הטרגוס והספטום בעגילי חישוק פירסינג. בחרו עגיל המאפשר סגירה ללא ציר, שיהיה גמיש ונסגר בקלות לתוך כדור.

כיצד בוחרים עגילי פירסינג?

בזמן שאתם בוחרים תכשיטים שמשמשים לפירסינג דרך אתר תכשיטים, יש לבחור פריטים איכותיים עשוי זהב טהור בלבד. בכך תוכלו הגן על גופכם מפני דלקות וליהנות מפריטים נוצצים ויפים שיראו טוב בכל אזור בגוף. בחרו בתכשיטים מעוצבים במחיר נוח, כאשר בחירת פריטים דרך חנות מקוונות – תאפשר לכם קבלת משלוח מהיר, לכל מקום.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה