איך לקבל את הריביות הנמוכות ביותר למשכנתא

איך לקבל את הריביות הנמוכות ביותר למשכנתא

ריביות נמוכות למשכנתא

הביקוש לרכישת דירות ונכסים נמצא במגמת עלייה בשנים האחרונות. אנשים רבים הבינו כי תחום הנדל"ן הוא תחום משגשג ומצליח, ובאמצעות השקעה בנכס נדל"ן, הם יכולים להגדיל את הרווחים שלהם בצורה משמעותית. מצד שני, יש כאלו שבוחרים לרכוש דירה כדי שיהיה להם נכס פרטי של עצמם, ללא צורך במעברי דירות בכל שנה ותשלום שכירויות שרק הולכות ועולות בכל פעם.

כיום דירה או נכס ממוצע בארץ יכול להגיע למיליוני שקלים, ולרוב האוכלוסייה אין סכומים כאלו זמינים בחשבון הבנק או בחסכונות שונות. לכן קיימת האפשרות של קבלת הלוואת דיור, ובמילים אחרות משכנתא. כיום כל הבנקים הגדולים בארץ מאפשרים מתן משכנתא לאנשים, והתחרות בתחום גבוהה במיוחד.

>קראו גם – מהו ייעוץ משכנתאות

הבחירה במשכנתא הטובה ביותר מסתכמת בסופו של דבר בהצעת המשכנתא עם הריביות הנמוכות ביותר.

כך תחסכו בתשלום ריביות עבור המשכנתא

האינטרס של הבנקים לתת משכנתא הינו ברור, בעזרת מתן משכנתא מבוקשת הכוללת סכומי כסף גבוהים, הם יכולים להרוויח ריביות גבוהות עבור כך. מכיוון שהחזרי משכנתא נפרסים על פני עשרות שנים, במשך כל הזמן הזה הבנק מרוויח ריביות והלווה משלם החזרים קבועים בתוספת ריבית שנקבעת על ידי הבנק.

הבנקים יציעו ללווים מסלולים שונים של משכנתא, כאשר כל אחד מהם שונה מהשני מבחינת מספר השנים של ההחזרים, גובה ההחזרים החודשי ועוד פרמטרים. מה שהבנקים לא מספרים הוא שניתן לחסוך בריביות אלו, ואף להפחית אותם בעשרות אלפי שקלים. כדי לעשות זאת, יש להבין בכל נושא הכלכלה והמימון כדי לבנות את מסלול המשכנתא המשתלם ביותר.

אל תוותרו על ייעוץ מקצועי לפני לקיחת משכנתא

מכיוון שכל מסלול משכנתא יכול להשתנות מאדם אחד לאדם אחר על פי הכנסתו, חסכונותיו, העתיד הכלכלי שלו ועוד הבנקים אינם יציעו לכל אחד מסלול מותאם אישית, מכיוון שמדובר בעניין שלוקח זמן ממושך כדי לבנות תמהיל מותאם אישית.

לכן, רק תשואות יועצי משכנתא הם במקצועיים שמבינים בתחום המימון ושיעורי הריביות המשתנים, שיוכלו להתאים עבור לוקחי המשכנתא את תמהיל המשכנתא הטוב ביותר וכך את המסלול המשתלם והמתאים ביותר עבורם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה