מהו קורס ערבית מדוברת ומי צריך?

מהו קורס ערבית מדוברת ומי צריך?

קורס ערבית מדוברת

במדינת ישראל חיים מיליוני ערבים. אחרי העברית זו השפה המדוברת ביותר בישראל ובכל מקום שנלך, כפי שנוכל לשמוע עברית נוכל לשמוע אנשים מדברים גם ערבית. אם אתם רוצים ללמוד ערבית או להעשיר את הידע שלכם בשפה על ידי קורס ערבית מדוברת זוהי דרך נפלאה עבורכם לעשות זאת. הקורס הינו קורס קליל, ללא דרישות קבלה מיוחדות ובו תוכלו להעשיר את השפה הערבית, להכיר יותר לעומק את התרבויות שבהן השפה מדוברת ובעזרת קורס זה תוכלו ליצור יותר קשרים בחייכם, לדבר ולהבין אנשים סביבכם מה שעשוי לתרום לכם בכל תחומי החיים.

לימודי קורס ערבית מדוברת לצרכי עבודה:

מדינות רבות בעולם מדברות בשפה הערבית וגם בישראל כמעט חצי מהאוכלוסייה בארץ דוברת ערבית. על כן, גם מבחינה עסקית, בתי עסק רבים ירצו להעסיק עובדים שיכולים לדבר גם עברית וגם ערבית וכך להרחיב את מעגל הלקוחות שלהם. על כן לימוד קורס ערבית מדוברת יכול לעזור גם לדוברי עברית להתחיל ולשפר את הידע בשפה הערבית. אין צורך לדעת לכתוב בערבית כדי לעשות עסקים או לתת שירות לדוברי השפה הערבית וכי מספיק להבין ולדבר את השפה. זהו יתרון מובהק של הקורס שבסיומו כבר תוכלו להתחיל להבין ולדבר את השפה לפחות ברמה טובה.

אודות תכנית הלימודים:

תקשורת עם אנשים אחרים היא כלי חשוב מאוד, בין אם בעסקים ובין אם בחיים בכלל. לימוד קורס ערבית מדוברת יכולה לשמש כגישור לבין אדם יהודי לערבי, לגשר על הנושאים הפוליטיים ולבנות עתיד טוב יותר ושליו יותר. תכנית הלימודית כוללת 52 שעות אקדמאיות של הקורס, בסיומן תוכלו לקבל אישור על לימודי הקורס אולם לא תחולק תעודה רשמית. מדובר בקורס משלים המיועד להעשיר את השפה הערבית ולהבין את השפה. במהלך הקורס יתנסו התלמידים בשיחות בערבית עם תלמידים דוברי השפה הערבית במכללת תל חי ובכך יתרגלו את השיח בשפה זו.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה