חדר מוגן דירתי – הבטיחות, החשיבות, היכולת

חדר מוגן דירתי – הבטיחות, החשיבות, היכולת

חדר מוגן דירתי

החשיבות שבהכנת חדר מוגן דירתי

החיים שלנו, לצערנו, מורכבים גם מרגעי מתיחות ביטחונית. כיום כל בית חדש שנבנה וכל דירה בבניין מגורים מחייבים את הקבלנים לבנות חדרים מוגנים בתוך הבית, אך מה לגבי הבניינים הישנים? מה לגבי הדירות שלא נבנו בשנים האחרונות? הרי לא בכל בית יש חדר מוגן דירתי, ולכן אנחנו עשויים לחשוש בשעה ביטחונית קשה, ואם אנחנו גרים באזור הדרום או הצפון – במקומות שיש יותר מתיחות ביטחונית ואף הסלמה – הרי שאנחנו חייבים לעצמנו את השקט האמיתי – יצירת חדר מוגן דירתי.

הביטחון האישי מעל הכל

מתברר שכל אחד יכול ליצור חדר מוגן דירתי בביתו שלו. החדר צריך לספק הגנה לזמן בלתי מוגבל כי אם חלילה תצטרכו לשהות בו זמן רב בגלל מצב ביטחוני רעוע, הוא חייב להיות נוח ומתאים מבחינת ההגנה שבו. חדר מוגן דירתי יכלול לוחות פלדה חזקים. גם אם הדבר יקטין את גודל החדר, הנתון הזה "בטל בשישים" ברגע שמדובר בביטחון האישי. 

חברת מערכות מיגון

חדר שיש בו הגנה יגן עליכם מפני רסיסים, מפני ירי ומפני סכנות ביטחוניות אחרות. חשוב מאוד להתייעץ עם איש מקצוע ולבחור את החומרים האיכותיים ביותר כי אחרי הכל מדובר בביטחון שלכם ושל בני המשפחה שלכם. בחברת ג.ג מערכות מיגון תמצאו אוזן קשבת ואנשי מקצוע שישמחו לייעץ לכם ולהציע לכם את מיטב ההגנה בכל חלל. אחרי הייעוץ תיעזרו באנשי המקצוע גם להתקנה ולהכנת החדר למצב אופטימלי של בטיחות.

ההוכחה של הניסוי  – ניתן לקבל הגנה טובה!

בניסוי שנערך של פיקוד העורף, הכינו חדר עם לוחות פלדה כחלק ממערך של הגנה. בניסוי השתתף דמוי טיל סקאד, וממרחק של 30 מטרים הוא הצליח להפיל את הלבנים שמסביב לחדר, אך החדר עצמו בזכות הפלדה נותר שלם. זו ההוכחה שחדר מוגן דירתי באמצעות פלדה יכול לספק הגנה טובה. בשיטה זאת מפרקים את היקף החדר, מניחים לוחות פלדה מהרצפה ועד התקרה, מחליפים את החלון והדלת לחלון ולדלת נגד הדף, בוחרים דלת שנפתחת לפנים החדר, כך מבטיחים הימלטות החוצה אם הבית עצמו יקרוס.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה