ציוד למכרסמים – מה אנחנו צריכים בשביל להחזיק מכרסמים בבית

ציוד למכרסמים – מה אנחנו צריכים בשביל להחזיק מכרסמים בבית

ציוד למכרסמים

כשאנחנו חושבים על מכרסמים, הדבר הראשון שעולה לנו בראש הם עכברים, סביר להניח. אף על פי שהעכבר המפורסם בעולם הוא יצור מאוד חביב שכולנו גדלנו עליו, והעכבר השני הכי מפורסם בעולם, הוא המתקן שאנחנו משתמשים בו בשביל לעבוד עם המחשב שלנו, הרי שלא מדובר במכרסם שאנחנו ממהרים לאמץ ולהחזיק בבית.

אך אנחנו כן יכולים למצוא מכרסמים אחרים שאפשר להחזיק בבית או בגינה, לגדל אותם וליהנות בחברתם. בין אם מדובר באוגרים, סנאים, שרקנים, ועוד. מדובר בחבורה ידידותית מאוד של מכרסמים אותם אנחנו יכולים לגדל בתוך כלובים קטנים, אשר אפשר להציב אותם בתוך הבית, בחצר, בגינה, או בכל מקום אחר. כך למשל, אנחנו יכולים למצוא מכרסמים שונים בגני ילדים, כך הילדים לומדים עליהם, לומדים כיצד לטפל בהם, ולומדים לאהוב חיות ואת הטיפול בהם.

בדומה לחיות מחמד אחרות, גם עבור מכרסמים אנחנו צריכים ציוד לבעלי חיים מסוג מסוים. נכון שלא מדובר פה בציוד דומה לזה שאנחנו צריכים עבור כלבים וחתולים, אך כן מדובר על ציוד ספציפי שיכול לעזור לנו בשביל לטפל בהם ובמקרים אחרים, מדובר על ציוד בסיסי שאנחנו חייבים להיעזר בו, אחרת לא נוכל לגדל אותם ולא נוכל לספק להם טיפול איכותי.

מה הציוד שאנחנו צריכים עבור מכרסמים

ראשית, אנחנו צריכים להחזיק כלוב בתוכו נוכל לשים אותם. זה יכול להיות כלוב גדול וזה יכול להיות כלוב קטן כמובן, הכל שאלה כמה מכרסמים אמורים להיות בתוך הכלוב. צריך לומר, שבמקרים רבים נהוג לקנות גם מתקן עץ מיוחד אותו מחברים לכלוב במטרה לאפשר לנקבה לשהות שם בעת שהיא בהריון.

שנית, אנחנו צריכים כמובן לקנות להם אוכל, ולשם כך אנחנו גם נקנה מתקנים מיוחדים בחנות חיות בירושלים שיאפשרו לנו לחלק להם את האוכל ואת השתייה בצורה נכונה.

שלישית, אנחנו נקנה ציוד מיוחד לצורך ניקיון של הכלוב. אנחנו צריכים לנקות אותו אחת לשבוע לפחות, על מנת שהצוואה לא תצטבר שם.

ארבע, רצוי לקנות משחקים, כמו למשל גלגלת, עליה יכולים המכרסמים לרוץ להנאתם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה