איך לבחור מעבדה לתיקון סלולרי

איך לבחור מעבדה לתיקון סלולרי

מעבדה לתיקון סלולרי

מכשירי הטלפון הניידים הם חלק בלתי נפרד מחיינו – הם משמשים לנו לתקשורת, עבודה ובידור ומסיבה זו אנו לא זזים בלעדיהם ותמיד מחזיקים מטען בבית, ברכב, במשרד ואפילו מטען נייד. רק שלא יקרה מצב שהטלפון שלנו בלתי שמיש מסיבה כלשהי. אייפון, סמסונג או כל טלפון אחר, כאשר הוא מתקלקל צריך לשלוח אותו לתיקון. כאשר זה קורה לנו את מחפשים מעבדה לתיקונים סלולריים בהקדם האפשרי.  בארץ ישנן מעבדות רבות המבטיחות לתקן את הטלפונים, חלקן מופעלות על ידי חברות הסלולר ואחרות על ידי גורמים פרטיים. אז מה עושים איך בוחרים חברות סלולר? כולנו יודעים שמודבר בטכנולוגיה מאוד מתקדמת ולא נרצה להפקיר אותה בידי חובבים.

טיפים לבחירת מעבדה לתיקון סלולרי

מעבדה בעלת צוות מקצועי – כאשר אתם מחפשים מעבדה לתיקון המכשיר הנייד שלכם, חשוב שתבחרו במעבדה בה ישנם אנשי מקצוע אשר עברו הכשרה והדרכה מקצועית. מעבדות גדולות המחזיקות צוות גדול של אנשים מטפלות בנושא ההדרכה של העובדים בצורה מקצועית ולא סתם מתקנות לפי איזה מדריך באינטרנט.

מיקום – אמנם רוב המעבדות עובדות עם שירות שליחים ולכן אנו שמים את מיקום המעבדה במקום משני. אך למרות זאת מוטב להעדיף מעבדה בקרבה יחסית על מנת לייעל את מהירות השירות. אין סיבה להזמין שירות תיקונים ממעבדה בראשון לציון כאשר אתם גרים בנתניה.

שעות הפעילות – כפי שכבר אמרנו, כאשר המכשיר הנייד שלכם מתקלקל אתם רוצים לתקן אותו בהקדם. אתם לא רוצים להיות תלויים במעבדה שעובדת מתשע עד שלוש; חשוב לכם שזו תהיה מעבדה הפתוחה ברוב שעות היום ותמיד יכולה להעניק שירות בזמינות גבוהה.

אבחון ותיקון יעיל – חפשו אחר מעבדה לתיקון סלולרי בה יש שירות מסודר ויעיל המתחיל באבחון מקצועי של הבעיה. כאשר יש צוות מקצועי הם יודעים איך לאבחן את מקור הבעיה בזמן שיא ולהגיד לכם בדיוק מה דרוש על מנת לבצע את התיקון, כמה זמן זה יקח וכמה זמן זה יעלה. אתם לא רוצים לשמוע תשובות של תשאירו כאן את המכשיר ותחזרו מחר…

שימוש בחלפים מקוריים – מעבדות מסוימות אולי מתגאות בחלפים זולים בסין או יותר גרוע, מבטיחים לכם חלפים מקוריים ובפועל משתמשים בחלפים זולים לא מקוריים. היזהרו ממעבדות המנסות לשווק לכם חלקים לא מקוריים ומתגאות במחירם הזול; החלפים הלא מקוריים אינם זהים לחלפים המקוריים במאת האחוזים ושימוש בהם עלול לפגוע בפעולה התקינה של המכשיר. אם בכל זאת החלטתם להשתמש בחלפים לא מקוריים זו החלטה שלכם ורק שלכם אך לא מתקבל על הדעת שיבטיחו לכם חלפים מקוריים ויתקינו אחרים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה