רוטנברגר

רוטנברגר

רוטנברגר

חברת רוטנברגר היא שם מוכר בקרב כל בעלי המקצוע, שכן מדובר בחברה שמייצרת ומשווקת כלי עבודה ברמה הגבוהה ביותר. למעלה משישים שנה החברה מציעה את הכלים המתקדמים ביותר שקיימים עבור אנשי מקצוע בתחומים שונים.

חברת רוטנברגר היא חברה גרמניית שפועלת כעסק משפחתי ועם זאת, היא מחזיקה ברשותה, 50 חברות, קשורה ללמעלה משלושים חברות בנות זרות עם למעלה מ-250 פטנטים רשומים ובסך הכל במפעלי החברה פועלים 14 מתקני ייצור שונים שמאפשרים לה לייצר מוצרים מסוגים שונים. החברה מתמחה בין היתר, בכל מה שקשור לעבודת הליבה של מערכות צנרת וטכנולוגיית חיבור.

במשך שנים רבות מוצרי החברה מיובאים לישראל על ידי חברות מקומיות, שהמטרה שלהן היא להציע לבעלי מקצוע ישראלים ליהנות מהמוצרים האיכותיים של החברה, ברמת השירות שהיא מציעה להם. המטרה של אותן חברות ישראליות היא לייבא את המוצרים ולהציע ללקוחות שלה, שיתוף פעולה הדוק עם החברה הגרמנית, דרכן. באופן כזה, הם יכולים ליהנות מהייצור החדשני והמקורי ביותר. כך הם יכולים ליהנות מהכלים הטובים ביותר שקיימים היום בשוק.

כל מי שמתעסק בתחום האינסטלציה ובכלל בתחומים שקשורים לנושא המים, ביוב, ושירותים בתחומים אחרים שקשורים לתשתיות של מבנים ותעשיות, יודע שלא פעם הוא ימצא את עצמנו מתמודד עם בעיות שונות, אשר ייאלצו אותו להשתמש בציוד מתקדם ומיוחד, על מנת לפתור את הבעיות הנ"ל. אי אפשר לנהל את התהליך הזה אך ורק באמצעות כלים סטנדרטיים ובטח לא על ידי כלים מיושנים.

אותם כלים חדשנים ומיוחדים, יכולים לעזור בכך שהם יפתרו את הבעיות בצורה מהירה וטובה יותר, וכן הם יתאימו לטכנולוגיה החדשה על בסיסה נבנו אותן תשתיות ואותם מבנים. לכן צריכה להיות התאמה בין כלי העבודה והציוד איתם בעלי המקצוע עובדים, לבין המבנים עצמם.

בנקודה זו בדיוק, חברת רוטנברגר מתעסקת כבר שישים שנה, כאמור. היא מפתחת ומקדמת ציוד וכלים חדשניים שמאפשרים לבעלי מקצוע להגיע אל פתרונות אידיאליים ואפקטיביים עבורם. מתוך כוונה להגיע אל התוצאות הטובות ביותר, בזמן המהיר ביותר שניתן. כך תהליך העבודה מתבצע בצורה אופטימאלית.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה