חבילת גלישה לחו"ל מהחברות הגדולות VS כרטיס סים בינלאומי

חבילת גלישה לחו"ל מהחברות הגדולות VS כרטיס סים בינלאומי

חבילת גלישה לחו

נסיעה לחו"ל היא כמעט תמיד מאורע משמח עבור הנוסעים ובמקרה כזה חשוב לשמור על קשר עם הארץ כדי להימנע ממבוכה, ניתוק קשרים ואיבוד מידע חיוני בזמן שאנחנו בחו"ל. כמו כן רובנו מעוניינים לשתף אחרים בחוויות שאנו עוברים ולהעלות תמונות לרשתות החברתיות וכן לראות סרטונים ולעקוב אחרי דפי אינטרנט חשובים בזמן אמת, למשל עדכוני חדשות ומזג אוויר. הסתמכות על הפתרון שנראה הכי פשוט והוא שירות WIFI מקומי, עלולה לתקוע אותנו שעות רבות בלי קשר עם הסביבה מאחר שהשירות ניתן בעיקר בשדות תעופה בתי מלון ובנייני משרדים גדולים. נתון זה אינו בשליטתנו ולכן ההסתמכות על WIFI  מסוכנת.

נשארו בפנינו שתי אפשרויות כדי להבטיח קשר רציף עם העולם באמצעות הטלפון הסלולרי. האחת היא רכישת חבילה גלישה לחו"ל מספק הסלולר שלנו וניסיון לחזות מהם הצרכים וכמה כדאי לשלם עבור החבילה – או רכישת כרטיס סים. באפשרות הראשונה אתם משלמים לחברת הסלולר שלכם בהתאם לתנאים שהן מציבות ואז יכולים לגלוש להעלות סרטונים ולנווט לפי מגבלות החבילה ואז לשלם קנסות אם הצורך שלכם עולה על המגבלות שהוצבו בחבילה שרכשתם. פתרון אחר הוא רכישת כרטיס סים של world8 ואז שימוש בו בכ-150 מדינות בעולם, ללא מגבלה של צורך בהחלפת חבילה במעבר ממדינה למדינה. היתרון הגדול של כרטיס  כזה הוא שאתם משלמים מחיר שנקבע מראש ויכולים לטעון שוב את הכרטיס במשך ארבע שנים.

טעינה כזאת גורמת לכך שלא תבזבזו כסף על חבילה בגודל מוגזם, ואז תצטערו על ההחלטה השגויה, וגם ימנע מצב שבו תצטרכו לשלם קנס אם יתברר שהחבילה קטנה מדי וחרגתם כמות הדקות שהוקצבה לכם. כך למשל בעזרת 1 ג'יגה בייט בכרטיס סים לחו"ל תוכלו לנווט בדרכים 200 שעות, לראות 200 דקות וידיאו ולגלוש 750 דקות בפייסבוק, הספק יפה לכל הדעות. כרטיס סים מתאים לכל סוגי החברות הסלולריות, המחיר שלו קבוע והוא משחרר אתכם מהצורך במו"מ מול נציגי השירות לפני ואחרי הנסיעה. הוא ניתן כאמור להטענה במשך ארבע שנים וישמש אתכם גם אם תחליפו ספק סלולר.  

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה