הרצאה של ורדה רזיאל ז’קונט – הרצאות בנושא זוגיות

הרצאה של ורדה רזיאל ז’קונט – הרצאות בנושא זוגיות

מרצים מומלצים

ישנן הרצאות בנושאים טריוויאליים כלליים שהם לא ממש אמורים לעניין את כל אחד. לא כל תחום מעניין את כל אחד ולא כל נושא אכן קרוב לליבו או לעולמו של כל בן אדם.

אך ישנם נושאים אשר אלו אמורים לעניין כל אחד, הם קשורים לחייו האישיים של כל בן אדם באשר הוא וגם אם הנושא לא כל כך מעניין, אין כל כך מנוס מללמוד ולשמוע עליו. כך זה לדוגמא עם הנושאים של זוגיות וכך גם עם הנושאים של שלום בית, חינוך ילדים, גיל ההתבגרות וכדומה.

אנחנו מציעים אין ספור אפשרויות ושיעורים בנושאים מנושאים שונים עד שכל אחד יכול בהחלט למצוא לעצמו את הנושא שיעניין אותו יותר מכל. אך מעבר לכך, ישנם גם הרבה מרצים מומלצים וכמה וכמה סגנונות שונים, כאשר כל אחד וכל אחת יכולים בהחלט למצוא תא המענה ולבחור את ההרצאה הכי מתאימה לו או לה.

הרצאה של ורדה רזיאל ז’קונט – הרצאות בנושא זוגיות

אנחנו מציעים בין השאר את ההרצאה של גב' ורדה רזיאל ז'קונט. מודבר בהרצאה ברמה גבוהה מצד אחד אך מעניינת ומרתקת מאוד מצד שני. נשים ששמעו את ההרצאות של המרצה – גב' ורדה רזיאל ז'קונט, מעידים כי בהחלט מדובר בהרצאה מיוחדת ומעניינת באופן מיוחד וגם אלו שלא כל כך התחברו עד כה לשיעורים או הרצאות בנושא שלום בית או בנושאי זוגיות וכדומה, מוצאים את עצמם מסוגלים להתרכז ולהאזין לדבריה של המרצה והן נהנות הנאה רבה מדבריה.

משקיעים בהרצאה איכותית

אם אתם מבקשים להביא הרצאה מיוחדת לכנס כלשהו, לא ממש משנה מטעם מי נערך הכינוס. כי כמו שכבר כתבנו למעלה. נושא הזוגיות הוא נושא שלמעשה עשוי לעניין את כולנו ואמור לדבר אל כל בן אדם נשוי או שהוא בדרך לחופה ולחתונה.

אך הנקודה החשובה ביותר היא השקעה בהרצאה איכותית באמת אשר תיתן את המענה הנכון והמושלם.

רק כך ניתן יהיה להבטיח קשב מלא מצד הקהל, הפנמה מלאה של הדברים ותמורה מלאה לכל ההשקעה.

קראו על: קורס פיתוח מנהלים

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה