טיפול בעזרת NLP – למי זה מתאים

טיפול בעזרת NLP – למי זה מתאים

טיפול בעזרת NLP - למי זה מתאים

לא מעט אנשים מעוניינים לעשות שינוי כלשהו בחייהם. ישנם אנשים אשר חשים כי הם תקועים במקום מבחינה אישית, מבחינה תעסוקתית או מבחינה זוגית. ישנם אנשים אשר סובלים מחרדות, פוביות שונות, אובססיות ועוד. ישנם אנשים אשר שרויים בדיכאון ותוהים כיצד להשתחרר ממנו ועוד. כל אדם אשר סובל מתופעה נפשית כלשהי וכל אדם שחש שהוא חייב לעשות שינוי בחייו, יכול לבחור כיום בטיפול NLP, אשר מהווה את אחד מהטיפולים האיכותיים והטובים ביותר לכל דבר שדורש שינוי, שיושב על משהו נפשי.

כיצד נעשה הטיפול ב NLP ?

החלק הראשון של טיפול NLP הוא החלק שבו המטופל יחד עם המטפל דנים בכל הנוגע של מטרות הטיפול. על המטופל לספר למטפל באיזו בעיה הוא רוצה לטפל ומדוע בעצם הוא הגיע לטיפול זה. טיפול NLP הוא טיפול שמתבסס בין היתר על דמיון מודרך וכאשר מבצעים אותו בצורה מקצועית הוא יכול לסייע ללא מעט אנשים. בשל השני של הטיפול, יש לחוות את השינוי המבוקש לאדם על ידי הדמיון: האדם ידמיין כיצד הוא יראה ויחיה את חייו לאחר השינוי באמצעות מראות, קולות, תחושות, התנהגות ועוד. משלב הדמיון המודרך, הטיפול יעבור לחלק של העבודה עצמה. העבודה עצמה תתבצע בחלקה על ידי שיחה ובחלקה על ידי שימוש בטכניקות מיוחדות אשר מאפשרות לטפל בבעיה שהאדם סובל ממנה באופן מידי, תוך כדי שחרור מהעבר שלו, ריפוי פצעי ילדות ולמידה אודות צמיחה, הגשמה, שינוי והתפתחות.

כמה זמן נמשך הטיפול?

טיפול NLP הוא טיפול בעל תוצאות בטווח הקצר. לא מדובר בטיפול פסיכולוגי דינמי אשר מראש מוגדר כתהליך נפשי ארוך, אלא בטיפול קצר מועד, אשר יותר מזכיר טיפול CBT. לטיפול זה ישנה מטרה ממוקדת והעשייה למען מימוש מטרה זו היא עשייה ממוקדת שמטרתה היא להעניק פתרון מידי לכל בעיה ממנה האדם סובל. כמובן שעבור טיפול יעיל ואיכותי, אשר יעניק את תוצאותיו לאחר פרק זמן קצר, חשוב לבחור במטפל מקצועי ומנוסה בתחום אימון אישי בשיטת NLP, אשר ידע כיצד לסייע לאדם ברמה הגבוהה והטובה ביותר.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה