למה צריך לשים לב כשבוחרים מיכל הדחה לניאגרה סמויה?-

למה צריך לשים לב כשבוחרים מיכל הדחה לניאגרה סמויה?-

האם יש מקרים בהם צריך להחליף את כל הניאגרה הסמויה? - ק.ב מוצרים ופרויקטים - KBgoods

אם בחרתם לשירותים שלכם את הניאגרה הסמויה בטח שאתם יודעים שיש את היתרונות הרבים ביותר מבחינת ניאגרות. כשמדובר על נוחות המשולבת עם עיצוב עוצר נשימה, גם בחדרי השירותים. אסתטיקה בלתי מתפשרת לחדרי השירותים שלכם. אך בטח שאתם שואלים את עצמכם  באיזה חברה לבחור? למה צריך לשים לב ומה חשוב לוודא טרם הבחירה והתשלום?

2 ידיות על פי חוק

אתם מחוייבים להתקין מתקו בעל שתי ידיות המאפשרות למשתמש בשתי אופציותהדחה של חצי מיכל או לחילופין הדחה של מיכל שלם, על פי הצרכים שלכם (תרתי משמע) ומצב האסלה.

מיכל הדחה סמוי השקוע בקיר- קשה יותר לתפעול ותיקון תקלות

 במידה ואכן התקלקלה לכם הניאגרה ראשית חשוב לזהות את התקלה, אך אם אין לכם את הידע או הניסיון באיתור בעיות ותקלות תוכלו להזמין את הטכנאי האיכותי שלנו עד אליכם על מנת לזהות את התקלה ולתקנה בהקדם האפשרי. על מנת לזהות את התקלה יש להעיף מבט אל הניאגרה. אם המכשיר שקוע בקיר ואין אופציה קלה לפתוח ולהגיע אליה, העניין יכול ליצור בעיות. לכן אנו ממליצים לכם לחשוב על כל התרחישים האפשריים מבחינת תקלות ולעצב את המיכל ההדחה לניאגרה סמויה שוואב כך שתוכלו להגיע אליו בקלות.

כל תיקון או החלפה דורש יצירת קשר בלתי אמצעי עם מכשיר ההדחה

 החל מהחלפת אטמים ולחצנים ועד למנגנונים מצופים, צינורות וניפלים, וכן גם חלקים אחרים יש לפתוח את מיכל ההדחה. זכרו תמיד שבמידה וקיימת תקלה במנגנון יש צורך להזמין אינסטלטור מוסמך שיוכל לטפל בבעיה בצורה נגישה, קלה ומונגשת במיוחד.

מומחה שייסיע לכם לבחור את המתקן המתאים ביותא לארגון חדר השירותים או האמבטיה שלכם

מהבחירה ועד ההתקנה. במעמד ההתקנה הטכנאי יגיע עד אליכם עם כלל הציוד הנדרש המותאם להתקנה, על מנת לזהות את צורת התתקנה הטובה ביותר. טכנאי מומחה לניאגרות סמויות בעל ידע וניסיון מצטבר של שנים, שגם יסיע בבחירה וגם יגיע להתקנה ויבצע את עבודתו באמינות ובמקצועיות בעבורכם.

עוד מידע תוכלו למצוא באתר https://www.kbgoods.co.il/

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה