רעיונות לגיבוש צוות עובדים

רעיונות לגיבוש צוות עובדים

גיבוש צוות עובדים

כיום יודעים כל מנהלי הצוותים כי יש צורך להעניק לעובדים מידי פעם משהו מעבר למשכורת שהם מקבלים בכל חודש. עובדים שמתייצבים יום יום לעבודתם ועובדים משך שעות ארוכות, נעשים עם הזמן שחוקים ועייפים. הם לא מסוגלים להמשיך ולעבוד בשיא המרץ והמוטיבציה. השגרה נעשית אפרורית והדבר משפיע גם על התפוקה בעבודה ועל התוצרת. ברור כי הדבר אינו טוב כלל וכלל עבור העסק.

כאשר משקיעים בעסק, מעניקים לעובדים יותר ממה שחייבים, מצ'פרים אותם, מפנקים אותם ונותנים להם דברים שהעסק למעשה אינו מחייב בהם, זורע בהם הדבר מוטיבציה מחודשת. הם נהנים ממקום העובדה, הם מעריכים את הצ'ופרים הללו ובתמורה לכך הם מעניקים מעצמם הרבה יותר.

מה תעשו עם העובדים שלכם?

אז הבנתם שצריך לתת ולהעניק לעובדים. מצה אפשר למעשה לתת לעובדים? מה יוכל להוות תמריץ וצ'ופר עבורם? אז כאן כדאי להכיר את האפשרות של ימי גיבוש לצוות. לא מדובר כאן במשהו חדש שלא היה. ימי גיבוש צוות עובדים זה לגמרי לא רעיון חדשני. רבים הם הצוותים היוצאים ביוזמת מנהל העסק לימי גיבוש. ימי הגיבוש הללו עשויים להיערך במסגרת טיול מהנה, באמצעות ארוחה טובה במסעדה כולם יחד, תוכנית ייחודית במקום כלשהו מחוץ למסגרת העבודה ועוד.

רעיונות לגיבוש צוות עובדים מבית או די טי

אנחנו מציעים מגוון גדול של אפשרויות לצורך ימי גיבוש אטרקטיביים ומיוחדים. ימי הגיבוש במסגרת האפשרויות שאנחנו מציעים מאפשרים לכל אחד למצוא ולקבל מענה מושלם לצורך בגיבוש הצוות. כתוצאה מכך, הצוות כולו יהיה הרבה יותר מאוחד, הוא יחווה יחד אתגרים אשר יחזק את הקשרים ביניהם ויעצים את המוטיבציה שלהם כלפי העסק.

מחר תקבלו צוות רענן!

לאחר שאתם מבלים יחד עם הצוות שלכם באווירה שונה, עם משחקי חברה מרתקים עם אקשן ומשימות מיוחדות מבית או די טי, הצוות שלכם יתייצב למחרת עם הרבה יותר מרץ ועם הרבה יותר חשק ורצון להיטיב עם מקום העבודה.

המרוויחים הראשונים והעיקריים – תהיו אתם בעצמכם.

אז אם חיפשתם מקום לבלות עם הצוות שלכם, פנו אלינו. תקבלו מענה מושלם עבור פעילות ODT.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה