מדריך קנייה עגלות לתינוקות

מדריך קנייה עגלות לתינוקות

מדריך קנייה עגלות לתינוקות

מזל טוב! אתם חובקים תינוק חדש, וכעת יש לצייד את עצמכם ואת הרך הנולד בפריטים שיקלו עליכם בהתנהלות. כאשר יש ילד קטן בבית, כולם מתרגשים ונהנים. ובכל זאת, חשוב שתהיה התאמה נכונה לצרכים שלכם ושל התינוק בעת רכישת פריטים חשובים כמו עגלה, מנשא, סלקל ועוד.

כיום בכל חנות לתינוקות ישנו מגוון רחב של עגלות בעיצובים סוגים ובמחירים שונים, בעוד שכל הורה יכול למצוא את המוצר המתאים לו מבחינת תקציב, גודל, נוחות ונראות. על מנת לבחור נכון, יש לשים לב למספר דגשים בעת רכישת עגלה לתינוק:

התאמה לגיל התינוק

כאשר אתם בוחרים כל מוצר, החל מעגלה עד לביגוד, בקבוקים, חיתולים ועוד – יש לבצע התאמה של המוצר לגיל התינוק. תינוקות, בניגוד לאדם בוגר, חווים שינויים מהותיים בגופם והם גדלים בכל חודש. לכן יש לבחור עגלה שתתאים לגיל התינוק כמו גם בהתאם למשקלו.

נוחות ובטיחות

אחד הדגשים החשובים ביותר שיש לשים אליהם לב הוא בטיחות. בחרו עגלה בטוחה, חזקה ויציבה. חשוב לבחור כזאת שיש לה מעצור ושליטה מרבית, כמו גם שתהיה גמישה ובעלת מספר פונקציות יעילות.

גמישות וקלות

וודאו כי אתם בוחרים מוצר שקל לפתוח, לסגור, להניע על מדרכות ושבילים, לקפל ולשאת בקלות אל כל מקום. עגלה קלת משקל אך איכותית, תאפשר לכם יציאה נוחה יותר מהבית, לכל מקום.

מקום לתיק החתלה ולמוצרים נוספים

וודאו כי בעגלה ישנו מקום לתיק החתלה ולמספר פריטים שאתם חייבים לקחת עמכם. מרבית העגלות מכילות תאים כמו גם מדפים תחתונים בהם אפשר להכניס כל מוצר ופריט עבורכם ועבור התינוק, וגם אפשרות של חיבור סלקל ישירות על העגלה.

מחיר

כפי שהזכרנו, עגלות ישנן במחירים משתנים, בעוד שמרבית העגלות האיכותיות יעלו בין 1,000 ל 4,000 שקלים. עם זאת, עגלה גם אפשר להשאיל או לשכור. לכן יש להבין את משך זמן השימוש, את תכיפות השימוש ובכך להחליט כיצד תרכשו את הפריט ובאיזה מחיר.

עיצוב מודרני

לבסוף יש לשים את הדגש על העיצוב. עיצוב עגלה מודרני, יפה ונעים לעין, יעורר בכם חשק לצאת יותר עם התינוק ובכך לבלות עמו יותר זמן איכות.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה