ביטוח נסיעות לחו"ל לחופשת סקי

ביטוח נסיעות לחו"ל לחופשת סקי

ביטוח נסיעות לחו

בשנים האחרונות, אנחנו עדים לתופעה מעניינת. יותר ויותר ישראלים, צעירים ומבוגרים, יוצאים לחופשות סקי באירופה. זה מעניין מאחר, ובישראל אין אתרי סקי רציניים ומשמעותיים, ועל כן, אין פה תרבות סקי כמו שאפשר למצוא באוסטריה, שוויץ ומדינות אירופאיות אחרות.

ובכל זאת, לא מעט ישראלים יוצאים לחופשות סקי עם בני זוג, בני משפחה, חברים וכדומה. חופשות אלה מתאפשרות בזכות העובדה שאנחנו יכולים למצוא הרבה מאוד דילים ונופשונים מיוחדים שכוללים טיסות, מלונות וכל מה שנדרש על מנת לצאת לחופשת סקי. ככל שהביקוש עלה, כך גם סוכנויות הנסיעות וחברות הטיסות מציעות יותר ויותר אפשרויות לחופשות מסוג זה.

אך לא רק סוכנויות נסיעות, חברות תיירות וכדומה מוכנות לביקוש הגדול של חופשות סקי, גם חברות הביטוח השונות. הרי כל מי שיוצא את גבולות הארץ, צריך לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל על מנת שהוא יוכל לקבל החזרים על טיפולים רפואיים, במידה ויהיה צורך בהם, על כל המשתמע מכך, בין אם זה טיפול, בדיקות, אשפוז, ניתוחים, תרופות, צילומים וכל דבר אחר. מעבר לכך, הרי שגם כל מי שיוצא את גבולות הארץ, רוצה שיהיה בידיו ביטוח שיאפשר לו לקבל החזר במידה ורכושו או כספו, נגנב או נאבד.

מן הסתם, חופשת סקי מחייבת ביטוח נסיעות לחו"ל מותאם של פספורט קארד. הרי פעילות כמו סקי איננה דומה לפעילויות אחרות, בין אם זה בהיבט הפיזי, בין אם זה בתנאים בהם נמצאים בזמן הפעילות ובין אם זה בכל מה שקשור לציוד. נכון שבמקרים רבים, ציוד סקי מושכר במקום, אך יש מקרים בהם יוצאים מהארץ עם ציוד מסוים שנדרש לצורך הפעילות, ואז יש צורך לבטח אותו מפני גניבה או נזקים.

כאמור, גם הפעילות עצמה צריכה להיות מבוטחת, למשל בכל ההקשר הרפואי. זה אומר, שאנחנו צריכים לעשות ביטוח שיתאים לפעילות של סקי ומן הסתם גם ביחס לתנאים, שכן, אם קורה לנו משהו, אנחנו נדרשים לפינוי מהאזור, וזה יכול לעלות לא מעט כסף. לשם כך בדיוק אנחנו נעשה פוליסת ביטוח שתתאים לצורך חופשת סקי עם כל התנאים מסביב.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה