טלמיר אלקטרוניקה מציגה: פנסי ראש מקצועיים של מיטב היצרנים בעולם

טלמיר אלקטרוניקה מציגה: פנסי ראש מקצועיים של מיטב היצרנים בעולם

פנסי ראש

מחפשים אחר פנס ראש איכותי המותאם למגוון רחב של שימושים? אצלנו בחברת טלמיר אלקטרוניקה, החברה המובילה בישראל בתחום הייבוא והשיווק של ציוד לבעלי מקצוע וטכנאים, תוכלו למצוא בין היתר פנסי ראש מקצועיים ועוצמתיים המיוצרים על ידי היצרנים המובילים בתחום.

פנס ראש מקצועי – למי הוא מיועד?

פנסי הראש המקצועיים המיובאים ומשווקים על ידינו, מיועדים למגוון הולך וגדל של שימושים, החל משימוש מקצועי לבעלי מקצוע בתחום השיפוצים, עבודות הבנייה והמכונאות, דרך פנסי ראש מקצועיים המיועדים לאנשי כוחות הביטחון ועד לרוכבי אופניים, מטיבי לכת וחובבי מסעות הישרדות וכדומה.

חשוב לדעת: השימוש ההולך וגובר בפנסי ראש בקרב רוכבי אופניים וכלים ממונעים אחרים (כגון קורקינט חשמלי ואופניים חשמליות), הופך את פנסי הראש לאמצעי בטיחות מציל חיים וזאת בעיקר כאשר קיים צורך ברכיבה בשעת החשיכה.

פנסי ראש מקצועיים של מיטב היצרנים

פנסי הראש המקצועיים והאיכותיים המיובאים ומשווקים על ידינו, מותאמים לכל סוגי הקסדות והם משלבים בתוכם מנגנון הלבשה הניתן להתאמה אישית לכל מידת קסדה ו/או היקף ראש. פנסים אלו מיוצרים על ידי מיטב היצרנים המובילים בתחומם, כאשר בין יתר יצרני פנסי הראש מהם אנו מייבאים את המוצרים לישראל נכללים היצרנים המובילים הבאים:

  • חברת  CK TOOLS המתמחה בהליכי פיתוח וייצור של מוצרים וכלי עבודה איכותיים לתעשיית החשמל והאלקטרוניקה. פנסי הראש של החברה מתאפיינים בתאורה חזקה וזמן עבודה ממושך.
  • חברת UNI-LITE המתמחה בייצור פנסי ראש ייעודיים לפעילויות ספורט ואקסטרים.
  • חברת ENERGIZER- חברת אלקטרוניקה מובילה בתחומה המתמחה בין היתר בייצור פנסי ראש המיועדים לצרכי מחנאות, רכיבת אופניים ופעילות מבצעית של כוחות הביטחון מסביב לעולם.

פנסי ראש מבית טלמיר – כל היתרונות

כאשר אתם רוכשים פנס ראש מבין פנסי הראש האיכותיים והמקצועיים המיובאים ומשווקים על ידינו, אתם למעשה נהנים ממגוון רחב של יתרונות הכוללים בין היתר:

  • היצע גדול של פנסי ראש המותאמים לכל קטגוריית שימוש בהם
  • פנסי ראש פונקציונאליים בעלי עמידות בכל תנאי מזג אוויר
  • פנסי ראש המתאפיינים בזמן עבודה ממושך

וכמובן, מחיר מנצח המשלב בתוכו אחריות יצרן על כל סוגי פנסי הראש.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה