טפט

טפט

הם יפים, צבעוניים, פיתרון מהיר וקל, עלותם נמוכה והם משנים את הסביבה לחלוטין, הטפטים. הם איתנו כבר שנים רבות וכשאנו נזכרים בהם, התמונה הראשונה שעולה היא הקירות השלמים שדפי הטפט ממלאים אותם. השכלולים הטכנולוגיים גם בעולמות הצבע ובטח בעולם הטפטים יצרו טפטים נוחים יותר להדבקה ובטח שלהסרה. בעבר הרחוק, על מנת להסיר את הטפט היה צורך באיש מקצוע.

הטפטים כיום משמשים לכל החללים וממש לא רק לקירות. הם מהווים פיתרון יצירתי ומחדש רהיט כמו קסם. בעולם העיצוב, משתמשים בהם רבות בעיצוב חדרי ילדים. הם מאפשרים להורים שביננו להפעיל את הדמיון וליצור חדר מהאגדות. בקלות יחסית ובעלות כלכלית נמוכה. ישנם טפטים במגוון גדלים שמתאימים לכסות קיר שלם או לספר על כל הקיר סיפור וישנם שמיועדים לחללים קטנים. מה שבטוח שבחנויות המתאימות ומול אנשי המקצוע המיומנים, תוכלו לקבל הדרכה ולהתאים את הטפט לחלל או השימוש עבורכם. אחד היתרונות הבולטים בשימוש בטפט לחדרי ילדים היא האפשרות לנקות אותם ולהחליפם בזמן שהילד גדל וכבר לא רוצה את פו הדוב. כמו כן, הטפט משמש גם לציפוי ארונות מטבח ישנים שכבר ראו ימים יפים יותר. במקום להוציא המון כסף על מטבח חדש, טפט מתאים יעשה את העבודה ואנחנו מבטיחים לכם שהמטבח יראה חדש וגם קל לניקוי.

בשנים האחרונות אנו נתקלים לא מעט בשימוש בטפט בחללי עבודה פתוחים. הם באים בעיצובים מדליקים, כאלו שמפעילים את הדמיון ובעיקר מעוררים את המשרד לפעילות ויוזמה. והכי כיף, שניתן כל תקופה להסיר אותם מבלי לפגוע בקיר ולהחליף לעיצוב אחר. ניתן לעצב את כל חלל העבודה באמצעות טפט בעל דוגמה אחת או להשתמש בסוגים שונים לכל חלל. אגב, הטפטים של חללי העבודה יכולים לתת לו מראה של יער עבות או מראה של היי טק, הכל אפשרי ותלוי בכם.

לסיכום, הטפט כבר מזמן לא רק בבית סבתא אל אצלנו ובגדול. הוא מאפשר להגשים חלומות ובעיקר את הדמיון. הוא לא רק לקירות, הוא קל להסרה, זול יחסית ובעיקר מעלה הרבה חיוך.

בשוק ישנם לא מעט בתי עיצוב לטפטים, אם בהזמנה פרטית או מהמלאי הקיים. תבואו עם ראש פתוח והעיקר תתפרעו ותזכרו שעיצוב החלל שאת בוחרים, יכול בכל תקופה לעבור חידוש.

בהצלחה

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה