סימנים מקדימים למצבר חלש

סימנים מקדימים למצבר חלש

מצברים עד הבית

הנה זה קורה. אתם יוצאים מהבית, מוכנים ליום עבודה פורה, רעננים ומרוצים מכך שיש לכם רכב ואינכם צריכים להיעזר בתחבורה ציבורית, ואז לפתע! האוטו פשוט לא נדלק… במקרים כאלה יש לבחון את הבעיה ולהבין האם מדובר במצבר שדורש החלפה והזמנת מצברים עד הבית או בתקלה אחרת. אבל אילו סימנים מבציעים על מצבר חלש? הנה כמה מהם:

רכב לא נדלק – הסימן הראשון לכך שאולי המצבר נגמר, הוא מכונית שאינה נדלקת. בדרך כלל ברכבים מתקדמים, תופיע ותדלק גם נורת המצבר בעת תקלה. 

תקתוקים בהנעת הרכב – צלילים של תקתוק שנשמעים בעת התנעת הרכב, עלולים להעיד על מצבר חלש או על בעיה אחרת. במידה והרכב לא מתניע, או שישנם תקתוקים ורעשים בהנעת המכונית – חשוב לבדוק את מצב המצבר ואת קופסת ההנעה של הרכב. 

מצבר ישן – גם במקרים בהם רכשתם מצבר לפני שלוש או ארבע שנים: תחול בשלב כלשהו התיישנות של המצבר. בטריות לרכב מחזיקות מעמד בדרך כלל בין שלוש שנים לארבע שנים מקסימום. לכן, אם אתם מבצעים טיפול למכונית רצוי לבדוק את מצב המצבר וזאת כדי שלא תתקעו עם המכונית בעתיד. 

היעדר נוזל מתאים – בדקו את הנוזלים ברכב. במידה והנוזלים שמעבירים חשמל בין הבטרייה לרכב אינם מלאים – תתיכן בעיה בהתנעה. 

אז מה עושים במקרה של מצבר גמור?

והיה ואתם תקועים עם הרכב בשל בטרייה גמורה, רצוי לבחור שירות להתקנת מצברים בבאר יעקב למשל או בכול מקום אחר. בכך אפשר לבחור מומחים אשר מגיעים למקום בו נתקעתם על מנת לבחון את התקלה ולהחליף מצבר בעת הצורך. 

באמצעות החלפה מהירה ומקצועית של הבטרייה, תוכלו לצאת מיד למחוז חפצכם וזאת מבלי לגרור את הרכב, או להגיע למוסך ולהיעדר ממקום העבודה או מכול התחייבות אחרת. בחרו מצבר איכותי תוך סיוע של אנשי המקצוע, בצעו טיפולים שנתיים לרכב ובכך תוכלו להגיע בשלום לכול מקום ויעד. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה