פתיחת חנות אינטרנטית

פתיחת חנות אינטרנטית

פתיחת חנות אינטרנטית

כל בעל עסק, גדול או קטן, יודע שאם הוא רוצה להגדיל את כמות הלקוחות שלו אז הוא חייב לפתוח חנות אינטרנטית באתר של העסק. השאלה מה בדיוק אמור להיות בחנות, מה היא אמורה להכיל וכיצד אנחנו אמורים ליהנות ממנה. 

אנחנו יכולים למצוא דוגמאות של חנויות, בין אם זה על פי הנושאים ועל פי המוצרים שהן מוכרות אך כמעט כל חברה, כל בית עסק, יציג חנויות עם מאפיינים דומים מבחינת מערכת הניהול של החנות. כמובן שהשינויים בין החנויות יהיו בהיבטים מסוימים אותם יביאו המפתחים. כך למשל, מי שפונה אל חברת אגאי, יוכל למצוא מאפיינים מסוימים של פיתוח ועיצוב, שאין במקומות אחרים.

למידע נוסף על חברת אגאי.

פתיחת חנות אינטרנטית לבית עסק זה עניין לא פשוט. מן הסתם, זה שונה מאשר לפתוח חנות פיזית אך גם חנות אינטרנטית דורשת לא מעט השקעה, סבלנות ועבודה. בין אם זה בהיבט של המחקר לפני פתיחת החנות, בין אם זה בהיבט של התכנון והפיתוח ובין אם זה בהיבטים אחרים, מתקדמים יותר. 

למשל, לפני שאנחנו ניגשים לפתוח חנות אינטרנטית, עלינו לדעת מה בדיוק אנחנו צריכים, עם אילו מאפיינים אנחנו צריכים לעבוד, מה אמור להיות בחנות, מה הלקוחות שלנו צריכים, מה הם מחפשים.

למשל, האם יש חשיבות לכך שהלקוח יוכל ליהנות מאפשרות להשוות בין מוצרים שונים, האם יהיה נכון להציג לנו מוצרים נוספים, דומים או מקבילים לאלה שהוא בוחר, האם יהיה נכון להציג בפניו קניות ישנות שהוא ביצע אצלנו, איזה מפרט אנחנו אמורים להציג על כל מוצר ומוצר ועוד. 

צריך להסביר, פתיחת חנות אינטרנטית מחייבת אותנו, כבעלי עסק, גם להיות ערוכים פיזית לעניין. הרי הלקוח יזמין מאיתנו מוצר, הוא יצפה שהמוצר יגיע אליו כמה שיותר מהר. זה אומר, שאנחנו צריכים לעבוד עם חברת משלוחים או להפעיל מערך שליחים בעצמנו.

עלינו לחשוב כיצד בדיוק אנחנו רוצים שהעסק יבוצע ויתנהל בצורה נכונה, כך שהלקוח יהיה מרוצה ויקבל את המוצר שהוא קנה מאיתנו כמה שיותר מהר, על מנת שיחזור אלינו שוב אל החנות האינטרנטית שלנו.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה