5 דרכים יעילות לתגמול עובדים

5 דרכים יעילות לתגמול עובדים

לתגמול עובדים

בזמן שאתם מעסיקים עובדים ומנהלים צוותים, אתם מצפים כי התמורה מן העובד תהיה מלאה. עובד מטעמכם עליו להיות פרודוקטיבי, יעיל וכזה שיהווה נכס לחברה או לבית העסק. עם זאת, כדי להניע את המוטיבציה של כול אחד ואחת – חשוב שגם אתם כמנהלים תעניקו משהו בחזרה לעובדים (זאת מלבד השכר החודשי ושאר הזכויות הסוציאליות). אז איך אפשר לתגמל עובדים? הנה 5 הצעות טובות:

רכישת כרטיס ארוחות לעובד

מחפשים דרך להקל על העובדים בעלויות ארוחת הצהריים? 'תן ביס' היא שיטה מעולה לתגמול עובדים, וזאת על ידי מימון ארוחת צהרים או כול ארוחה לעובד. בעוד שהארוחה על חשבון החברה או הארגון: מקנה לעובד סכום תקרה בו הוא יכול להזמין אוכל על חשבון החברה. באמצעות תן ביס, אפשר גם להזמין אוכל לבית או לכול מקום, זאת ממגוון מסעדות. בכך מתגמלים עובדים ומקנים להם תנאים טובים יותר.

הענקת מתנות לחגים ולימי הולדת

צ'פרו את העובדים שלכם באופן קבוע עם מתנות לחגים ולימי הולדת. מתנות כאלה אינן חיבות להיות תוספת בשכר או גיפט קארד משמים. אלא שאפשר להציע כרטיסים לסרט, שובר לארוחה זוגית, שובר לעיסוי רומנטי, ושאר מתנות שימושיות אך גם כאלה שתורמות לאיכות החיים.

ארגון ימי כיף וגיבוש

אחת הדרכים להפוך עובדים ללויאליים ומאושרים יותר בתפקידם, נעשית באמצעות ארגון יום כיף לעובדים, או תכנון יום גיבוש מלא פעילות. כיום אפשר לבחור בסדנאות ODT, ימי כיף מאורגנים כמו מבצעים של חדרי בריחה. אפשר להוציא את העובדים לפעילויות אקסטרים כמו טיפוס על קירות, רפטינג בנהרות, מרוצי מכוניות וכדומה, ויחד להתגבש ולעשות את כול מה שמרגש אנשים.

תגמול עובדים קיימים שמגייסים חברים לעבודה

בעולם מתקדם ישנו היצע של משרות ומגוון הצעות עבודה בעוד, שתחום הפרילנסרים והעצמאיים הולך ומתרחב. אם אתם מוצאים קושי בגיוס עובדים, או שהתהליך אורך זמן רב מידי: תוכלו לגייס עובדים חדשים על ידי שימוש בקיימים. הוציאו הודעה כללית על חיפוש אנשים מתאימים עבור מגוון משרות, והציעו תגמול עבור מי שיגייס עובד שיישאר במקום העבודה 3 חודשים לפחות.

ארגון מסיבת חברה

כדי לקרב את העובדים אל בית העסק, ולגרום להם להרגיש שייכים יותר – אפשר לתכנן מסיבת חברה, או ערב קטן בכול חודש. בערב זה אפשר להרים ארוחה טובה, להזמין משלוחי אוכל למשרד, להרים כוסית ואף לחלק מתנות ממותגות עליהן יוטבע לוגו בית העסק. בכך יתאפשר גם פרסום של שירותים ומוצרים אותם תרמו לפרסם ולשווק. באמצעות כול אלה, העובדים שלכם יישארו לויאליים ומרוצים יותר במקום העבודה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה