למה אתם חייבים לעשות בדיקת ביטוחים

למה אתם חייבים לעשות בדיקת ביטוחים

בדיקת ביטוחים

כמה פעמים אמרתם לעצמכם שכבר הגיע הזמן לעשות מעט סדר עם כל הביטוחים שלכם? כמה פעמים הבטחתם לעצמכם כי בחופשה הקרובה, בפעם הבאה שיהיה לכם זמן פנוי אתם תתיישבו על הביטוחים שלכם של כל השנים ותעשו איתם סדר?

אם גם אתם נמצאים במקום הזה, חשוב שתדעו כי יש מי שיסייע לכם בדבר הזה ויש מי שיוכל לפתור עבורכם את הקונפליקט הזה ששמו כספי ביטוח.

>קראו מידע על הר הביטוח

מה גורם לבלגן עם כספי הביטוח?

  • חברות ביטוח שונות – למעשה כל אזרח נאמן העובד כשכיר משלם אחוזים נכבדים כדמי ביטוח. אם זה ביטוח בריאות ואם זה ביטוחים נוספים כמו פנסיה וכדומה. האמת היא שכיום ישנו חוק אשר מחייב גם את האנשים העובדים כעצמאיים, כי יפרישו בכל חודש כספי ביטוח לפנסיה. לא פעם אדם מחליף במשך חייו את מקום העבודה שלו כאשר במקום העבודה החדש מפרישים עבורו את כספי הביטוח באמצעות קרן אחרת שונה לחלוטין.
  • תשלומי ביטוח כפולים – ישנם מקרים אשר בהם אדם משלם ביטוחים כפולים כמו לדוגמא במקרים אשר בהם הוא משלם ביטוח חיים באופן פרטי על ידי חברת ביטוח שפשוט שכנעה אותו לכך אך במקביל, בלי לדעת על כך הוא גם מבוטח בביטוח חיים נוסף דרך הבנק בגלל משכנתא שהוא לקח. הוא אפילו אינו מודע לכך כי הוא מפשרי לחינם תשלומים מיותרים לחלוטין.
  • ביטוח של אדם שהלך לעולמו – כך גם קורה כי אדם שנפטר ולא ארגן את כל הביטוחים שלו מחוסר מודעות או סתם כך מחוסר פנאי, ושאריו רוצים לרכז את כל הביטוחים אותם צבר ראש המשפחה.

כל המקרים הללו ועוד, אלו הם בהחלט מקרים סבוכים שלא תמיד קל לעשות בהם סדר באופן עצמאי. האדם המבוטח מוצא את עצמו מבולבל ומתוסכל כאשר הוא רוצה לרכז את כל הזכויות שלו ולהיות מודע לכל מה שמגיע לו בפועל.

מנגד הוא לא ממש יודע איך וכיצד לעשות את הדבר.

זוהי בדיוק הסיבה כי חברות מתמחות מציעות את השירות של בדיקת פוליסות ביטוח. באופן כזה מסוגל המבוטח לקבל את כל הזכויות המגיעות לו ואין כספים שהולכים לאיבוד.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה