קייטרינג חלבי כשר

קייטרינג חלבי כשר

קייטרינג חלבי כשר

האוכל החלבי הוא אוכל משובח וטעים במיוחד. אפשר ליצור בו אינספור מנות ולהגיע לתוצאות מרשימות. הן מנות מתוקות והן מנות מלוחות כאשר כל מנה בפני עצמה עשויה להיות משובחת וטעימה במיוחד.

רק בשנים האחרונות החלו להפנים כי אירועים לא חייבים לכלול ארוחה בשרית. אפשר בהחלט לוותר על הפרגיות, על הבשרים ועל השניצלים לטובת מנות מעולות מהמטבח החלבי. אמנם זה ארך מעט זמן עד שהדבר הצליח לחלחל באירועים הישראלים, אך כיום אנחנו עדים לכך כי אירועים רבים נערכים על טהרת המטבח החלבי להנאתם של כל המשתתפים באירועים הללו.

אם אתם מעדיפים מסעדה חלבית כשרה בירושלים.

אוכל חלבי – מה הוא כולל?

כאשר אנחנו מדברים על קייטרינג חלבי כשר, אנחנו למעשה מדברים על ארוחה מושלמת שעשויה להיות כולה על טהרת החלבי. זה מתחיל במנה הראשונה שיכולה לכלול מטבלי גבינה פיקנטיים מסוגים שונים בליווי סלטי ירקות המועשרים בקוביות  גבינה מלוחה. זה יכול לכלול בלינצ'סים חלביים, מאפים ממולאים בגבינה ועוד.

למנה השנייה אפשר להגיש מרק מוקרם, חלבי כמובן והמנה העיקרית גם כן יכולה לכלול מאפים חלביים עם תוספות מיוחדות. כמו לזניה, פסטה מוקרמת ועוד שלל מאפים טעימים. המנה האחרונה כמובן פתוחה אף היא לאפשרויות אינסופיות. עוגות גבינה, רפרפות, כוסיות מוס אישיות ועוד ועוד.

ברור כי ארוחה דשנה שכזו משביעה בהחלט והיא יכולה להתחרות ואף לנצח בקלות רבה את המטבח הבשרי על מנתות הגורמה הסטנדרטיות והמשעממות – אם מותר להגדיר זאת כך…

איפה תזמינו את הקייטרינג החלבי?

כמו בכל אירוע, אף פעם אל תזמינו את האוכל רק על סמך תמונות באינטרנט. תמיד חשוב לטעום את האוכל, אם זה באירוע שאותו קייטרינג הכין ואם זה טעימות מתוכננות מראש. כמו כן, תמיד כדאי לברר בקרב אנשים שכבר עשו אירוע כזה אצל אותה חברת קייטרינג ופשוט לשאול אותם איך היה האוכל. האם האורחים נהנו מהארוחה, האם האוכל הגיע טרי, חם ורענן והאם באופן כללי אכן כדאי להיעזר באותה חברת קייטרינג.

אין ספק כי לאחר חוות דעת של לקוחות תצליחו להגיע לבחירה הרבה יותר חכמה וגם הרבה יותר טעימה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה