כיצד רישום פלילי יכול לפגוע בך

כיצד רישום פלילי יכול לפגוע בך

רישום פלילי

רישום משטרתי אשר קיים כנגד פרט בחברה הישראלית יכול למנוע ולעכב התקדמות בקריירה או התפתחות למקומות עסקיים אחרים. רישום פלילי באשר הוא, יכול לפגוע מאוד בזכותו של האדם בחברה הישראלית לבצע פעולות שונות, לעסוק במקצועות מסוימים ולעבוד במקומות עבודה מסויימים לדוגמה כאלה המוגדרים השירות הציבורי ובגופים פרטיים שונים רבים. חוק מדינת ישראל כולל את החוק למניעת העסקה של עברייני מין במוסדות מסוימים למשל.

חשוב לדעת שלכל הרשעה והרשעה מוגדרת תקופת התיישנות ותקופת מחיקה.

הליך מחיקת רישום פלילי

מטרת הליך זה היא לנקות את עברו של האדם ולהסיר כתמים מלוכלכים ונקודות השייכות לנחלת העבר בלבד שעלולים לפגוע בתהליך ההתקדמות בחייו.

כל אדם רשאי לפנות למשטרה בבקשה לבטל רישומים של תיקים סגורים, אך ההניסיון מלמד שהעדיפות לעשות זאת היא באמצעות עורך דין.

משטרת ישראל מנהלת מרשם פלילי ובו כלל פרטי הרישום לעניין כל אדם בישראל אשר ניתנה לגביו הרשעה או החלטה אחרת.

בחרו נכון

כשמדובר בחירות שלכם חשוב לבחור נכון עורך דין פלילי על אחת כמה וכמהמשרד בוטיק מוביל המתמחה בייצוג לקוחות במגוון רחב של עבירות פליליות בכל שלבי ההליך הפלילי. אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד.

המשרד מנוהל על ידי עורכי הדין רונן מנשה וקובי רון, יוצאי פרקליטות ומשרדים מובילים ובעלי ידע וניסיון רב שנים במתן שירותים משפטיים איכותיים ברמה הגבוהה ביותר.

עורך דין פלילי מנוסה יכול להיות ההבדל המכריע בסופו של דבר על תוצאות החקירה שלכם. כמו כן יכול לסייע לכם גם לאחר מעשה, במחיקת רישום פלילי.

הקדמת תרופה למכה

כמובן שעדיף וקל הרבה יותר להקדים תרופה למכה. עדיף לא להגיע למצב של פתיחת תיק משטרתי ורישום פלילי בטיפול לא נכון ובהתנהלות לא נכונה אל מול רשויות החוק והאכיפה. צרו קשר עוד היום על מנת לקבל תוצאות יוצאות דופן בתיקים מסובכים ומורכבים באמצעות ליווי משפטי איכותי ומלא בכל שלב בעבורכם.

נעשה כל שביכולתנו המשפטית לגרום לאי הרשעה במהלך המשפט.

וכן נעבוד בעבורכם ללא לאות תמיד.

קראו גם על: גניבה ממעסיק

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה