מתנות משלבות פרחים – משהו שכול אחד ירצה לקבל

מתנות משלבות פרחים – משהו שכול אחד ירצה לקבל

מתנות משלבות פרחים - משהו שכול אחד ירצה לקבל

בשנים האחרונות מציעים אתרי אינטרנט שעוסקים במשלוחי פרחים, שילוב של זר מרהיב עם מתנה סמלית. בכך, רבים יכולים להעניק מתנה שימושית ויפה עבור כל אירוע, ועבור כל אדם לו רוצים להעניק מתנה יפה ומכובדת. 

אם אתם רוצים להעניק שי אשר יתאים לאירועים מסוגים שונים, לאנשים ספציפיים לעובדים ולאוהבים – רצוי שתדעו למי וכיצד מעניקים מתנות משולבות בפרחים. אז אילו סוגי מתנות ישנם ועבור מי הן מתאימות? הנה הרשימה: 

זרי פרחים משולבים דובי לאוהבים

יום האהבה, יום נישואין, וולנטיינס דיי ושאר מועדים רומנטיים, מהווים הזדמנות נפלאה להעניק זר פרחים מלבלב לאהוב או לאהובה. זרים של וורדים משולבים בדובי חמוד: יהיו מתנה רומנטית עבור נשים וגברים. בעוד שאפשר לבחור זרים עם שושנים צחורות או כאלה שמאגדים יחדיו 12 וורדים אדומים. 

זרי פרחים משולבים בשוקולד לערב החג

חגי ומועדים לא חסרים בישראל, ואנו חוגגים את חגי תשרי, את חג הפסח ושאר מועדים לשמחה, ברצון רב. כדי לשלוח משלוח פרחים מלווה במתנות לחג, יש לבחור זרים צבעוניים מלאי פרחים מלבלבים מלווים ביין טוב שישמש את המאחרים בערב החג. 

מתנה ליולדת 

כאשר אישה יולדת תינוק בבית החולים, אין דבר משמח יותר (מלבד הולדת התינוק כמובן) מזר פרחים שמגיע אל חדר היולדות. את הזר הצבעוני אפשר לשלב עם דובי לתינוק או עם קופסת שוקולדים איכותית. מי שירצה לצ'פר את האב בלידת בנו: יוכל להוסיף גם קופסת סיגרים משובחים שמסמלים את החגיגה. 

מתנות לאנשי עסקים

מתנות לעובדים לעמיתים או לאנשי עסקים גם הן יכולות להיות משולבות בפרחים כמו גם ביין ושוקולד בלגי משובח. כיום חנויות פרחים בתל אביב או בכול מקום אחר בארץ: מציעות משלוחי זרים, וגם משלוח מתנות מכול הסוגים. כמו יין יער יתיר ובונבוניירה בלגית משובחת. יין ושוקולד בלגי מספקים את הדרך להעניק מתנה עוצמתית למנהל או לאיש עסקים, והיא מתנה שמביעה הערכה, אלגנטיות והבנה ביין משובח. 

מתנה לחנוכת בית

עבור חנוכת בית נהוג להעניק עציץ סחלב ושוקולד טוב. באמצעות הזמנת פרחים לכול מקום ושילוב המשלוח עם שי מסוגנן – תוכלו להותיר את הרושם המתאים ולפנק כול אחת ואחד במתנה נפלאה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה