מדבקות ויניל: מה מיוחד בהן?

מדבקות ויניל: מה מיוחד בהן?

מדבקות ויניל: מה מיוחד בהן?

מושגים חדשים פולשים אל תוך חיינו, והופכים להיות לחלק אינטגרלי מסדר היום שלנו. כך זה בתחומים רבים וכך זה גם בעולם הדפוס. כולנו סברנו שהעולם עבר למדיה הדיגיטלית, וחלה ירידה משמעותית במוצרים המודפסים. אמנם במישורים מסוימים זה אכן כך, אבל יש מישורים אחרים בהם בתי הדפוס עובדים שעות נוספות, ומציעים מענה ופתרון לצרכים שונים. אחד המושגים הפופולאריים והשימושיים ביותר בהדפסות הוא מדבקות ויניל.

מהן מדבקות ויניל?

מדבקת ויניל היא מדבקה שעשויה מחומר דק וגמיש. התכונות של החומר עושות את המדבקה לשימושית ולנוחה במיוחד. היות שכך היא עשויה לשמש עבור מגוון מטרות. בין היתר ניתן להדביק מדבקות אלו על כלי רכב, קירות וגם על טקסטיל. כך שהמדבקה הזו מביאה עמה פתרון של ממש, ומאפשרת לנו לחפות, לצפות או למתג מגוון אלמנטים. וכל זאת באופן נוח ואפשרי במיוחד.

שימושים בעולם הטקסטיל

בתחומים שונים עושים שימוש במדבקות הויניל. אחד התחומים הוא תחום הטקסטיל. ולשם מה עלינו להדביק מדבקות על טקסטיל? התשובה פשוטה: כל תלמיד בית ספר נדרש להופיע ללימודים כאשר הוא לבוש בחולצת בית ספר. מהי אותה חולצה? זו חולצה שעליה מודפס הלוגו של בית הספר. סמל בית הספר מכריז להיכן משתייך התלמיד ומהו מקום הלימודים שלו. אמנם ניתן להזמין חולצות כאלו ולבצע את ההדפסה של סמל בית הספר על החולצה. אבל לא לכולם זה מתאים ולא כל תלמיד נהנה מהאפשרות הזו.

לוגו דביק שעושה את העבודה

האופציה החדשנית שמציעה מענה חילופי נפלא היא הדפסת סמל בית הספר על מדבקת ויניל. מדבקת הויניל מכילה עליה את סמל בית הספר ואותה מצמידים על החולצה. מרגע ההדבקה נעשית החולצה לחולצת תלבושת לכל דבר. ואילו עם תום יום הלימודים – אין סיבה להמשיך לגלות לכל מי שרואה אתכם באיזה בית ספר אתם לומדים רק בגלל חולצת התלבושת. אתם פשוט מסירים את הלוגו הדביק מעם החולצה, והנה לכם חולצת יום יום לכל דבר. אין לוגו ואין סמל, ואין צורך לרוץ להחליף את חולצת התלבושת באחרת.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה