שירותי סנטריקס במיקור חוץ, כדאי?

שירותי סנטריקס במיקור חוץ, כדאי?

שירותי סנטריקס במיקור חוץ, כדאי?

אין זה סוד, שבמהלך השנים יותר ויותר אמצעים, יותר ויותר עבודות ושירותים יצאו למה שאנחנו מכנים מיקור חוץ, קרי גורמים מחוץ לעסק מטפלים בהם עבורנו, מבצעים עבורנו את העבודה, במקום שאנחנו נצטרך להעסיק עובדים לשם כך. זה יותר זול ובמקרים רבים גם הרבה יותר יעיל. 

מה הם שירותי סנטריקס?

אנחנו יכולים לראות את זה בכל דבר כמעט, בין היתר אנחנו יכולים למצוא את זה גם במקרה של שירותי סנטריקס. מדובר על מערכות מרכזיה שמספקות לנו אינספור שלוחות וכך אנחנו יכולים ליהנות מאפשרות לספק שירות למגוון רחב של לקוחות ואנשים שפונים אלינו, ללא הגבלה. 

מה הכוונה מיקור חוץ במקרה של שירותי סנטריקס? הרעיון הוא, במקום שאנחנו נבנה מוקד משלנו, יהיה לנו מוקד חיצוני שיקבל עבורנו את כל השיחות ויטפל בכל פנייה או לפחות ידע אילו פניות להעביר אלינו ואילו לא. צריך לומר, השימוש בשירות זה, הוא מאוד רחב ומעניק לנו הרבה מאוד אפשרויות. זאת כמובן בהנחה ואנחנו יודעים לעבוד איתו נכון, וכן אם המקום מעסיק צוות מקצועי שיודע לבצע את עבודתו כנדרש. 

האם כדאי לנו להשתמש בשירותי סנטריקס?

האם זה כדאי לנו? ובכן, השאלה היא במה אנחנו מתעסקים ומה גודל כמות הלקוחות שלנו. אם מדובר בכמות קטנה, ייתכן מאוד שעדיף להישאר על מוקד פנימי, שכן אין טעם מבחינה כלכלית להחזיק מוקד חיצוני ויתרה מזו, אין טעם לוותר על האפשרות של מגע אישי, תקשורת ישירה על הלקוחות. 

אם מדובר בעסק גדול, בוודאי אם מדובר בעסק בינלאומי, אז אנחנו לא יכולים שלא לצאת למיקור חוץ. כך נקבל שירות הרבה יותר טוב ממה שאנחנו יכולים לספק, כך אנחנו נחסוך לא מעט כסף, לא מעט זמן, כך אנחנו נוכל להציע ללקוחות שלנו את מוקד התמיכה הטוב ביותר שיש מבחינתנו. 

לסיכום

אם אנחנו צריכים לקבל שירותי סנטריקס, עדיף לעשות את זה דרך מיקור חוץ, זה הרבה יותר יעיל, יותר חסכוני ויכול לספק לנו שירות ברמה גבוהה, אשר תשרת את צרכי העסק, וכל זה מבלי שנצטרך לשכור כוח אדם ולנהל אותו בעצמנו.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה