למה צריך לשים לב כשסוגרים טיולים מאורגנים שומרי כשרות

למה צריך לשים לב כשסוגרים טיולים מאורגנים שומרי כשרות

למה צריך לשים לב כשסוגרים טיולים מאורגנים שומרי כשרות

טיול מאורגן רגיל, מבוסס על מאפיינים מאוד פשוטים וברורים. החברה שמארגנת את הטיול מספקת לנו מדריך ישראלי, מדריך מקומי, בתי מלון, אוטובוס, היא אחראית על הטיסות וכן על תוכנית הטיולים. כחלק מהתוכנית, היא גם אחראית על מסעדות, כניסה לאתרים ועוד. 

טיולים מאורגנים שמיועדים לקהל שומרי מסורת

עם השנים, התפתחו טיולים מאורגנים מסוגים שונים, טיולים שמיועדים לקהלים ספציפיים, וכך נוצרו, בין היתר גם טיולים מאורגנים שמיועדים לקהל שומרי מסורת ובפרט שומרי כשרות. מדובר על טיולים שפונים מראש לקהל שהוא שומר כשרות, בכל היבט אפשרי, זאת על מנת שלא יווצר מצב שאלה יירשמו לטיול שאיננו מתאים להם. החברה נהנית מקהל לקוחות ספציפי, שאם הוא זוכה לטיול מוצלח, אז הוא בוודאי יחזור אליה, שכן מאוד קשה למצוא טיולים מסוג זה ועוד ברמה גבוהה. 

לפני שנסביר מה בדיוק אנחנו צריכים לבדוק כשאנחנו בוחרים טיול מאורגן עבור שומרי כשרות, חשוב להדגיש, אנחנו יכולים למצוא טיולים מסוג זה אל יעדים שונים ומגוונים בעולם, למשל, טיולים לארצות הברית, רוסיה, אירופה, תאילנד, הודו ויעדים נוספים. ככל שהיעד הוא יותר פופולארי ומבוקש בקרב הציבור הרחב, אז החברות מתחילות גם להוציא טיולים מאורגנים לחו"ל לשומרי מסורת, שומרי כשרות.

מה צריך לבדוק לפני שסוגרים טיול מאורגן לשומרי כשרות?

ראשית, מועדי הטיול. זאת על מנת שלא יווצר מצב שהוא נופל על תאריכים שמחייבים לא רק צריכה של אוכל כשר באופן רגיל, אלא משהו מעבר לכך, יותר מסובך. 

שנית, יש לבדוק כיצד החברה מספקת אוכל כשר, האם היא מביאה אותו מהארץ, האם היא מביאה אותו דרך אנשים מקומיים, מכולות או סופרמרקטים שעובדים ביעד אליו נוסעים ומציעים אוכל כשר. 

שלישית, חשוב לבדוק באילו מסעדות אמורים לאכול, באילו בתי מלון לנים וכמובן האם כל בית מלון מתחייב לספק אוכל כשר 

ארבע, מי שמקפיד קלה כחמורה, יכול לוודא באיזו כשרות מדוברת והאם היא מתאימה לו. 

חמש, רצוי לבדוק מה התנאים לשמירת האוכל כיצד זה מתבצע כך שהוא לא יתקלקל ולא ייהרס במהלך הטיול.

למידע נוסף אודות נופש כשר בחול היכנסו לאתר www.ykg.co.il

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה